Dla partnerów B2B

Współpraca z Dworcem Online

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dworzec Online to nowoczesna platforma sprzedaży biletów autobusowych oraz zaplecze techniczne w postaci oprogramowania do zarządzania swoją całą ofertą przewozową oraz dworcową. Przejrzysty, intuicyjny system pozwala każdemu przewoźnikowi optymalnie planować oraz rozwijać swoją ofertę przewozową. Łatwość w zarządzaniu ofertą, sprzedażą, promocjami, rabatami, akcjami marketingowymi. Dworzec Online to również system dworcowy do zarządzania kursami, pracami kasjerów oraz aplikacja kasowa do sprzedaży biletów na dworcu.
Współpraca z Dworcem Online, jesteś przewoźnikiem lub dworcem skontaktuj się z nami

Jesteś przewoźnikiem?

Prowadzisz sprzedaż biletów na swoje kursy w różnych kanałach sprzedaży, zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży w kanałach online i mobilnym?
Zyskaj dostęp do platformy Dworzec Online aby oferować swoje kursy i zwiększyć sprzedaż. Dostęp daje możliwość zarządzania swoim rozkładem jazdy, sprzedażą oraz akcjami promocyjnymi.


Jesteś przewoźnikiem lub dworcem z własną sprzedażą w punktach stacjonarnych (dworzec, kasy biletowe itp.)?

Zyskaj możliwość korzystania z systemu dworcowego, dzięki któremu zyskasz zaplecze informatyczne do obsługiwania sprzedaży w okienkach kasowych, zarządzania kursami oraz pełna ofertą.


Chciałbyś sprzedawać nasze bilety w swoim punkcie usługowym?

Dołącz do stacjonarnych punktów sprzedaży Dworca Online. Dajemy dostęp do platformy na zasadzie sprzedaży agencyjnej. Prosta obsługa i łatwe rozliczenia. Oferując naszą ofertę sprzedażową można liczyć na dodatkowe przychody.


Potrzebujesz więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu:

Działu Sprzedaży i Marketingu Dworzec Online
marketing@dworzeconline.pl