Połączenia autokarowe do Brześcia - bilety do Brześcia

Na Dworcu Online znajdziesz połączenia autokarowe do Brześcia przewoźników takich jak:


  • Biacomex
  • PHU Stefaniuk
  • Intranspol


W ofercie Dworca Online znajdują się bilety autokarowe do Brześcia w cenach zaczynających się już od 50 zł za przejazd z Warszawy do Brześcia.

Brześć- bilety autokarowe do Brześcia

Połączenia autokarowe do Brześcia - lista

Kliknij w poniższy link aby przejść do wyników wyszukiwania na trasie Warszawa - Brześć lub przejdź na stronę główną do naszej wyszukiwarki aby samodzielnie wyszukać połączenia do Brześcia lub wyszukać inne połączenia międzynarodowe.

Skąd

 

Dokąd

Cena


Warszawa >>> Brześć od 50 zł zobacz kursy

Wyszukując połączenia można sprawdzić rozkłady jazdy, trasy oraz czasy przejazdów oraz kupować bilety autokarowe do Brześcia.

Korzystając z oferty Dworca Online znajdziesz tanie bilety autokarowe do Brześcia.


Dlaczego warto pojechać do Brześcia?

Chyba każdy kojarzy wybitną polską aktorkę filmową i teatralną Ninę Andrycz, nie każdy jednak wie, że urodziła się ona w Brześciu – mieście leżącym u zbiegu dwóch rzek – Bugu i Muchawca

Centrum tego miasta zajmuje zespół fortyfikacji wzniesionych przez Imperium Rosyjskie w 1 połowie XIX wieku – tak zwana Twierdza Brzeska, podzielona obecnie granicami Polski i Białorusi.

Jest to najczęściej odwiedzane przez turystów miejsce w Brześciu – podstawowy punkt wizyty dla każdego przybywającego tu turysty. Mieści się tam między innymi muzeum archeologiczne, oraz muzeum poświęcone historii twierdzy, które posiada 11 sal wystawowych, z szerokim zasobem eksponatów takich jak: dokumenty, umundurowania, rzeczy osobiste, broń itp. Można w tym miejscu obejrzeć również obiekty poświęcone polskiej obecności na tych terenach.

Co jeszcze jest warte zobaczenia w Brześciu?

W Brześciu Istnieje wiele zabytków, które z pewnością również zainteresują zwiedzających, są to między innymi Klasztor Bernardynek z XVIII wieku, Synagoga Chóralna czy też Sobór św. Symeona Słupnika.