Połączenia autokarowe do Lidy - bilety do Lidy

Na Dworcu Online znajdziesz połączenia autokarowe do Lidy przewoźników takich jak:


  • Gaja


W ofercie Dworca Online znajdują się bilety autokarowe do Lidy na Białorusi w cenach zaczynających się już od 90 zł za przejazd z Warszawy do Lidy.

Brześć- bilety autokarowe do Lidy

Połączenia autokarowe do Lidy - lista

Kliknij w poniższy link aby przejść do wyników wyszukiwania na trasie Warszawa - Lida lub przejdź na stronę główną do naszej wyszukiwarki aby samodzielnie wyszukać połączenia do Lidy lub wyszukać inne połączenia międzynarodowe.

Skąd

 

Dokąd

Cena


Warszawa >>> Lida od 90 zł zobacz kursy

Wyszukując połączenia można sprawdzić rozkłady jazdy, trasy oraz czasy przejazdów oraz kupować bilety autokarowe do Lidy.

Korzystając z oferty Dworca Online znajdziesz tanie bilety autokarowe do Lidy.


Dlaczego warto pojechać do Lidy?

Lida jest miastem, w którym zdecydowanie możemy poczuć się „jak u siebie”. Niemal co drugi mieszkaniec, tej leżącej w pobliżu granicy z Polską miejscowości to nasz rodak. Lida posiada bogatą historię i nie trudno odnaleźć tu wiele osobliwych miejsc i zakątków

Co jeszcze jest warte zobaczenia w Lidzie?

Turystów zainteresuje z pewnością odrestaurowany zamek, jest to ogromny obiekt – czworobok murów ma aż 340 metrów długości i 15 wysokości, wieża sięga na 25 metrów. Obecnie na jego terenie odbywają się turnieje rycerskie.

Na uwagę zasługują piękne kościoły. Znajdujący się nieopodal zamku Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, dawny zamek pijarów, który obecnie służy jako Cerkwia grecko-katolicka Św. Jozafata Kuncewicza, a także oddalony od centrum drewniany kościół wraz z plebanią ulokowany w dzielnicy Słobódka. Ta nieco zapomniana miejscowość stara się połączyć wielopokoleniową historię z białoruską nowoczesnością. Czy jej się udaje? Sprawdźcie sami!