Połączenia autokarowe do Mińska - bilety do Mińska

Na Dworcu Online znajdziesz połączenia autokarowe do Mińska Białoruskiego przewoźników takich jak:


  • Biacomex
  • PHU Stefaniuk

Połączenia do Mińska Mazowieckiego wykonywane są regularnie przez cały rok kalendarzowy. W naszej ofercie znajduje się wiele połączeń autokarowych jeżdżących o różnych godzinach poczynając od porannych do późnych wieczornych.

Ukraina - bilety autokarowe do Mińska Mazowieckiego

W ofercie Dworca Online znajdują się bilety autokarowe do Mińska Białoruskiego w cenach zaczynających się już od 120 zł za przejazd z Warszawy do Mińska.

Połączenia autokarowe do Mińska - lista

Kliknij w poniższy link aby przejść do wyników wyszukiwania na trasie Warszawa - Mińsk lub przejdź na stronę główną do naszej wyszukiwarki aby samodzielnie wyszukać połączenia do Mińska Białoruskiego lub wyszukać inne połączenia międzynarodowe.

Skąd

 

Dokąd

Cena


Warszawa >>> Mińsk Białoruski od 120 zł zobacz kursy

Wyszukując połączenia można sprawdzić rozkłady jazdy, trasy oraz czasy przejazdów oraz kupować bilety autokarowe do Mińska Białoruskiego.

Korzystając z oferty Dworca Online znajdziesz tanie bilety autokarowe do Mińska.


Dlaczego warto pojechać do Mińska Białoruskiego?

Warto rozpocząć zwiedzanie Białorusi właśnie od Mińska. Odwiedzenie stolicy jest ważne, chociażby dlatego, aby lepiej poznać i zrozumieć współczesną Białoruś. Jest to obecnie również ważny ośrodek życia Polaków w tym kraju.

Ta dwumilionowa metropolia podzieliła podczas II wojny światowej losy Warszawy i była niemal doszczętnie zniszczona. Jest to jednak miasto z charakterem z wieloma miejscami godnymi ulokowania na turystycznej mapie każdego turysty.

Co zatem warto zwiedzić w Mińsku?

Plac Niepodległości - Centralny i zarazem największy plac Mińska, wokół którego usytuowano ważne instytucje państwowe,

Kościół św. Szymona i św. Heleny oraz pomnik Włodzimierza Lenina. Turyści chętnie odwiedzają także duże centrum handlowe „Stolica” znajdujące się w podziemnej części placu. Warto zwrócić uwagę również na Plac Październikowy i znajdujący się tam Pałac Republiki, który obecnie służy jako sala koncertowa, a także miejsce konferencyjne.

Zlokalizowane nieopodal muzea również mogą zaciekawić przyjezdnych jak chociażby muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej czy też Białoruskie Muzeum Sztuki.