Promocje


Zimowa Promocja Polonus! Tanie Powroty

Z myślą o niezapomnianych, zimowych podróżach, od 19 stycznia przewoźnik polonus udostępnił na dworcu online możliwość rezerwowania biletów powrotnych na wybranych trasach: Krynica-Zdrój, Kudowa Zdrój, Zakopane oraz Giżycko, z ceną obniżoną o 30%!  Jest to zimowa odsłona popularnej promocji, która obowiązywać będzie aż do 27.02.2022 r. To wspaniała okazja, by udać się na ferie zimowe nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonusa za niewielkie pieniądze.Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na naszym portalu.

Czytaj więcej >>


Letnia Promocja Polonus! Tanie Powroty

Z myślą o niezapomnianych, wakacyjnych podróżach, od 24 czerwca przewoźnik polonus udostępnił na dworcu online możliwość rezerwowania biletów powrotnych na wybranych trasach: Krynica Morska, Łeba, Zakopane z ceną obniżoną o 30%!  Jest to letnia odsłona popularnej promocji, która obowiązywać będzie aż do31 sierpnia 2021 r. To wspaniała okazja, by udać się na urlop nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonusa za niewielkie pieniądze. Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na naszym portalu.

Czytaj więcej >>


Nocna promocja na trasie do Krynicy Morskiej

Wakacje już za tydzień! Zaczynamy odliczanie i... przychodzimy do Was z nową promocją! Od dziś bilety przewoźnika Polonus na nocnej trasie z Warszawy do Krynicy Morskiej będą do kupienia 25% taniej! Trasa obejmuje takie miejscowości jak: Elbląg, Mikoszewo, Jantar, Stegna, Sztutowo i Kąty Rybackie.Bilety są już dostępne, a rozkład jazdy tego kursu znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej >>


Promocja „Łączymy Polskę dzielimy ceny” na linii Warszawa - Zakopane przez Radom, Kielce, Kraków, Nowy Targ i Poronin

Polonus, warszawski przewoźnik autokarowy przygotował specjalną promocję ,,Łączymy Polskę dzielimy ceny” dla swoich pasażerów podróżujących na trasie pomiędzy Warszawą a Zakopanem. Promocja skierowana jest do osób, które zakupią bilety w przedsprzedaży od 21 maja do 23 maja  (włącznie), na podróże w dniach 24 - 27 maja (włącznie) z bonifikatą -50%. Zapraszamy do skorzystania z dostępnej na stronie www.dworzeconline.pl oferty zaufanego przewoźnika Polonus

Czytaj więcej >>


Promocja „Tanie Powroty” na linii Warszawa - Krynica-Zdrój została zakończona

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner przygotował specjalną promocję ,,Tanie Powroty – 30%” dla swoich pasażerów podróżujących na trasie pomiędzy Warszawą i Krynicą-Zdrój. Jest to wspaniała okazja dla tych, którzy planują wyjechać z rodziną i przyjaciółmi w niezapomnianą podróż.

Czytaj więcej >>