Promocje biletów na Dworcu Online!

Dworzec Online oferuje bogatą liczbę promocji różnych przewoźników. Swoje promocje na Dworcu Online udostępniają przewoźnicy PKS POLONUS, PTS Agnieszka Sieracka, AlbatrosBUS, PKS Kozienice.

Dzięki promocjom można zdobyć kody rabatowe na powrót lub kupić bilet w obniżonych cenach. Poniżej znajduje się lista promocji, które znajdziecie na Dworcu Online:

Zobacz rodzaje promocji dostępne na Dworcu Online


PTS Tomaszów Lubelski promocje

Kup bilet na kurs PTS Agnieszka Sieracka, a otrzymasz kod rabatowy wartości 5, 7 lub 9 zł na relację powrotną. Kod rabatowy do wykorzystania w ciągu 5 dni od daty wyjazdu.

zobacz szczegóły > > >
AlbatrosBUS na Dworcu Online

Bilety na wybrane połączenia AlbatrusBUS w obniżonych cenach. Podróżuj do Lublina, Biłgoraju, Sieniawy, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa w obniżonych cenach!

zobacz szczegóły > > >
Kody rabatowe na powrót AlbatrosBUS

Kup bilet na dowolny kurs AlbatrosBUS w cenie normalnej (bez promocji), a otrzymasz kod rabatowy -50% na kurs powrotny do wykorzystania przez 7 dni od daty odjazdu.

zobacz szczegóły > > >Kody rabatowe na powrót PKS POLONUS

Kup w jednej transakcji: bilet wyjazdowy oraz bilet powrotny na dowolny krajowy kurs PKS POLONUS, a Twój bilet powrotny zostanie obniżony o 30% licząc od ceny biletu normalnego. Promocja dotyczy biletów wyjazdowych oraz powrotnych kupionych w jednej transakcji!

zobacz szczegóły > > >
Bilety w cenach 5 10 i 15 zł na kursy PKS POLONUS

Najbardziej wyczekiwana promocja PKS POLONUS dostępna przez cały czas! Szukaj tanich biletów w cenach 5, 10 i 15 zł. Na Dworcu Online pojawiać się będą pulę tanich biletów na wszystkie kursy przewoźnika POLONUS. Liczba biletów ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.

zobacz szczegóły > > >


Bilety PKS Kozienice taniej 30%

PKS Kozienice wprowadza bilety promocyjne w systemie Dworzec Online. Bilety PKS Kozienice na wybranych kursach z 30% rabatem liczonym od ceny biletu normalnego. Wyszukaj kursy PKS Kozienice i skorzystaj z promocji!

zobacz szczegóły > > >

Na Dworcu Online zawsze porównasz ceny podróży u każdego przewoźnika aby wybrać najatrakcyjniejszą ofertę.

Dworzec Online to również promocje i prosty zakup w kilku krokach.