Aktualności

Jesienne podróże

Choć wciąż mamy lato i w większości kraju dalej możemy cieszyć się piękną, słoneczną pogodą, to nie każdy może zdawać sobie sprawę z faktu, że 1 września rozpoczęła się już jedna z kilku jesieni. Chodzi oczywiście o jesień meteorologiczną.

Czytaj więcej »

Zmiany na linii Suwałki Warszawa

Dobra wiadomość dla pasażerów przewoźnika żakexpress. Już od 12.08.2022r. startują nowe połączenia autobusowe z Suwałk do Warszawy przez Bargłów kościelny, Rajgród i Tamę. Dbając o spokój pasażerów, żakexpress gwarantuje Wam stabilne ceny oraz pewne połączenia oraz skrócony czas przejazdu dla mieszkańców Suwałk i Augustowa.

Czytaj więcej »

Mikołajki Mazurska Wenecja

Lato w pełni, dlatego nie ma co czekać z planowaniem urlopu czy wakacji. Mazury kuszą mieszkańców i turystów z całej Polski szeroką ofertą turystycznych atrakcji, zabaw, sportów wodnych i powietrznych, a także niezwykłych miejsc, wartych odwiedzenia. Wypoczynek nad jeziorem to jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych i weekendowych wyjazdów Polaków. Jak się okazuje, te najpiękniejsze znajdziemy w Mikołajkach.

Czytaj więcej »

Dworzeconline - tanie bilety autobusowe

Przychodzi taki moment w życiu każdego człowieka, że musi gdzieś pojechać. Wakacje, wyjazd do sanatorium, podróż służbowa albo odwiedziny u rodziny. Zawsze zastanawiamy się, który środek transportu wybrać: pociąg, samochód, autobus a może samolot? Niestety pociągi i samoloty nie docierają do wszystkich miejscowości, ba, samoloty poruszają się tylko na kilku trasach w całej Polsce. Przy obecnych cenach paliwa szukamy różnych rozwiązań, dzięki którym możemy zaoszczędzić.

Czytaj więcej »

Połączenia autobusowe z Warszawy

Każdy z nas ma swoje ulubione miejsce na wypoczynek. Malownicza wieś na Mazurach, góralska miejscowość w Tatrach albo nadmorskie miasteczko. Aby się tam dostać, potrzebujemy środków transportu, które nam to umożliwią. Z pomocą przychodzi dworzeconline.pl, który oferuje wiele połączeń międzymiastowych, między innymi z Warszawy. Możesz bezpiecznie kupić bilet za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na każdym rozkładzie znajdziesz zarówno czas odjazdu, jak i czas przejazdu na miejsce docelowe.

Czytaj więcej »

Spędź wakacje nad morzem

Wakacje to przede wszystkim czas urlopów, wakacji i zasłużonego odpoczynku po ciężkim roku. Warto wtedy znaleźć ciekawe miejsca, w których spędzony czas byłby produktywny i nie zanudził najmłodszych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy kursy wakacyjne, dzięki którym można dostać się między innymi do Krynicy Morskiej. Jeżeli zdecydujesz się na tę miejscowość, to poza Morzem Bałtyckim mamy możliwość wejścia na Wielbłądzi Grzbiet – najwyższa wydma na Mierzei Wiślanej.

Czytaj więcej »