Aktualności

Lista aktualności:

Zmiana rozkładu jazdy przewoźnika Polonus

Szanowni Państwo,
Spółka Polonus informuje, że w związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, od dnia 19.10.2020 r. oraz od 20.10.2020 r. zostaje zmieniony rozkład jazdy narodowego przewoźnika autokarowego Polonus. Zmiany dotyczą czasowego ograniczenia wykonywania części połączeń dalekobieżnych.

Czytaj więcej  >>

Zmiany zasad wjazdu obywateli RP na terytorium Białorusi

„Informujemy, że od 15.10.2020 osoby podróżujące z Polski na Białoruś muszą okazać na granicy negatywny wynik testu PCR na obecność koronawirusa. Test należy wykonać nie później niż 72 godziny przed wjazdem i wynik przetłumaczyć na język rosyjski lub białoruski.Powyższy obowiązek nie dotyczy, kierowców wykonujących przewóz drogowy w ramach międzynarodowego transportu drogowego, załóg statków powietrznych, statków morskich, obsady pociągów międzynarodowych oraz personelu przedstawicielstw dyplomatycznych i konsularnych.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów Republiki Białorusi z dnia 13 października 2020 r. nr 591 w sprawie zmiany rozporządzenia Rady Ministrów Republiki Białorusi z dnia 25 marca 2020 r. nr 171 i z dnia 8 kwietnia 2020 r. nr 208”)


Nowe połączenia autobusowe przewoźnika Neobus

Od 28 października podkarpacki przewoźnik Neobus uruchamia nowe linie autokarowe wzbogacając tym samym swoją siatkę połączeń o kolejne miasta takie jak Radom, Kielce, Kraków czy Zakopane.Przypomnijmy, że aktualnie przewoźnik z Niebylca obsługuje kilka tras krajowych, głównie na południu Polski (m.in. województwa dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie)

Czytaj więcej  >>

Zmieniamy się dla Was!

Szanowni Pasażerowie i użytkownicy Dworca Online, przygotowaliśmy z myślą o Was nową odsłonę naszego portalu! Dokonaliśmy wielu zmian i ulepszeń, aby Wasze doświadczenia z korzystania naszego portalu były jak najlepsze. Zmieniliśmy szatę graficzną na bardziej przejrzystą, ujednoliciliśmy kolorystykę, dodaliśmy nowe funkcje, uprościliśmy menu oraz zawarte w nim informacje, a także stworzyliśmy nową wersję mobilną. Mamy nadzieję, że nowa wersja naszego portalu spełni Wasze oczekiwania.

Czytaj więcej o nowościach i zmianach >>

Jeszcze więcej połączeń do Tomaszowa Mazowieckiego

Dobra wiadomość dla tomaszowian! podróżujących pomiędzy Warszawą a Tomaszowem Mazowieckim. Polonus, przewoźnik autokarowy z Warszawy, od 18 września powiększył swoją siatkę połączeń o nowy kurs łącząc Tomaszów Mazowiecki z Warszawą. Dzięki temu pasażerowie zyskają możliwość korzystania z aż pięciu kursów dziennie realizowanych na tej trasie.

Czytaj więcej >>


Sand-Bus z nową linią Płock - Olsztyn

W naszej ofercie pojawiła się nowa linia łącząca Płock i Olsztyn, która od 23 września będzie realizowana przez przewoźnika Sand-Bus.Trasa prowadzi przez takie miejscowości, jak: Sierpc, Drobin, Raciąż, Glinojeck, Strzegowo, Mława, Nidzica, Olsztynek. Wyjazd z Płocka rozpoczyna się z Dworca Autobusowego o godzinie 10:00, by dotrzeć do Olsztyna na godzinę 14:05.

Czytaj więcej >>


Majer Bus uruchomił nową linię łączącą Kraków i Nowy Sącz

Drodzy Klienci, mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Zakopiański przewoźnik Majer Bus udostępnił sprzedaż swoich biletów na portalu dworzeconline.pl na nowo otwarty kurs z Krakowa do Nowego Sącza. Trasa nowej linii prowadzi przez takie miejscowości jak: Brzesko, Jurków, Czchów czy Łososina. Przewoźnik do obsługi swoich nowych połączeń przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary.

Czytaj więcej >>


Toruń na weekend

Do Torunia położonego w województwie kujawsko-pomorskim w łatwy i szybki sposób dotrzemy autobusem z Warszawy z Dworca autobusowego Warszawa Zachodnia a także z wielu innych zakątków naszego kraju m.in.Lublin, Zamość, Płock, Włocławek, Bydgoszcz, Kołobrzeg czy też Słupsk.Wybierając połączenia autobusowe decydujemy się na najtańszą formę przejazdu.

Czytaj więcej >>


Polonus z nowym nocnym kursem do Krynicy-Zdrój

Przewoźnik autokarowy Polonus zwiększył częstotliwość kursowania w ramach linii łączącej stolicę z Krynicą-Zdrój. od 28 sierpnia został dodany drugi, wieczorny kurs. Dzięki temu zwiększy się również obecność biało-czerwonych autokarów Polonus w takich przepięknych miastach, jak Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz, Muszyna.

Czytaj więcej >>


AGAT Twoje Biuro Podróży wznawia połączenia na Ukrainę

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie  sprzedażowej Dworzec Online.pl, oraz w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia pojawiły się nowe, codzienne połączenia AGAT Twoje Biuro Podróży na Ukrainę. Zachęcamy Was do zapoznania się z rozkładami jazdy i rezerwowania biletów popularnych kierunków podróży zgodnie z poniższymi rozkładami:

Czytaj więcej >>


Z Neobusem w Podkarpacie

Lubisz niedrogie podróże i cenisz sobie wygodę? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Od przewoźnika Neobus cieszącego się sporą popularnością wśród pasażerów. NEOBUS jeden z liderów przewozów w województwie Podkarpackim obsługuje  trasy do miejscowości turystycznych na Podkarpaciu z największych aglomeracji takich jak  Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów czy Łódź.

Czytaj więcej >>


Odkryj Mazury jesienią

Wiadomo nam nie od dziś, że Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju. Jedni nazywają Krainę Wielkich Jezior - "Mazurskim Morzem", inni określają ją jako "Krainę Tysiąca Jezior. Każde z tych określeń świetnie pasuje do tego malowniczego regionu czyli mezoregion, położony w północnej części Polski, obejmujący środkową część Pojezierza Mazurskiego.

Czytaj więcej >>


Podróżuj tanio jesienią

Wrzesień i październik  to idealne miesiące na podróże po Polsce! Kolejki do najciekawszych atrakcji są dużo krótsze, hotele w turystycznych miejscowościach są tańsze, a pogoda wciąż pozwala na długie, beztroskie spacery. Odwiedzaj najpiękniejsze zakątki w Polsce poza sezonem, odkryj ich urok w jesiennej szacie!

Czytaj więcej >>

Bezpieczne podróże z Dworcem Online

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, wszyscy Pasażerowie zobowiązani są do przestrzegania zasad sanitarnych - noszenia maseczek lub zasłaniania ust i nosa podczas podróży autobusem oraz w trakcie odprawy pasażerskiej. Pamiętajmy również o zachowaniu odpowiedniej odległości od innych pasażerów podczas wsiadania i wysiadania z autobusu.

Czytaj więcej >>

...

Wprowadzamy ulgę studencką 20%

Do rozpoczęcia roku akademickiego zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz postanowiliśmy wprowadzić zniżkę -20% dla studentów do 26. roku życia.Bilety z ulgą handlową można zakupić na podstawie ważnej legitymacji studenckiej

Czytaj więcej >>

Logowanie za pomocą Facebook i Google

Nowe udogodnienie dla użytkowników Dworca Online! Wprowadzamy nową funkcję umożliwiającą logowanie się do konta użytkownika za pomocą Facebooka oraz konta Google.Jak to działa? Każdy użytkownik, który posiada u nas konto użytkownika może powiązać konto na Dworcu Online z posiadanym kontem Facebook i Google.

Czytaj więcej >>


INTER uruchamia sprzedaż na Dworcu Online

Kolejna dobra informacja! po kilku miesiącach oczekiwań przewoźnik INTER wraz z UniBUS uruchamiają sprzedaż biletów na całą ofertę przejazdów! Możecie już kupować bilety na wszystkie połączenia w obrębie Krakowa oraz Aglomeracji Śląskiej. W ofercie m.in. takie popularne trasy jak: Kraków - Katowice, | Gliwice - Kraków | Jaworzno - Kraków czy Rybnik - Katowice.


Czytaj więcej >>


Żak Express na Dworcu Online

Żak Express uruchamia sprzedaż wszystkich biletów autobusowych na swoje połączenia. Cała oferta w sprzedaży na Dworcu Online! Cenisz komfortową, tanią, bezpieczną i urozmaiconą podróż autokarem? Lubisz pracować podczas podróży lub po prostu wypoczywać? Jeśli tak, to kup bilet online i podróżuj autokarami  żak express i ciesz się z jeszcze większej wygody jazdy.


Czytaj więcej >>


Program Pasażer PLUS już dostępny!

Dworzec Online udostępnia program lojalnościowy przewoźnika PKS POLONUS - Pasażer Plus!Program skierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy kupują bilety PKS POLONUS. Za wydane pieniądze przyznawane będą punkty, które można będzie wymieniać na darmowe przejazdy. Główne założenia: Każda wydana złotówka na bilety warta jest 5 punktów lojalnościowych.Każde zebrane 100 punktów warte jest 1 zł. Za zebrane punkty można "opłacać" wszystkie bilety PKS POLONUS (również te z ulgą handlową, ustawową czy bilety promocyjne!).Aby móc wziąć udział w programie należy posiadać konto w systemie Dworzec Online. Każdy dostaje 500 punktów na start!

Czytaj więcej >>


Oceń swoją podróż autobusem

Portal sprzedaży biletów autokarowych DworzecOnline.pl posiada funkcję pozwalającą Pasażerom oceniać podróż odbytą z danym przewoźnikiem. Funkcja dostępną jest dla użytkowników kupujących bilety za pomocą swojego zarejestrowanego konta. Po zakończeniu podróży Pasażerowie mogą wyrazić swoją ocenę przejazdu. Ponadto wszyscy użytkownicy zapisani do programu lojalnościowego Partner PLUS otrzymają za każdą ocenę dodatkowe 100 punktów!

Czytaj więcej >>