Aktualności

Lista aktualności:

Dworzec Online podsumowanie bilety

Udostępniamy logowanie przez Facebooka i Google

nowa

Nowe udogodnienie dla użytkowników Dworca Online! Wprowadzamy nową funkcję umożliwiającą logowanie się do konta użytkownika za pomocą Facebooka oraz konta Google.
Jak to działa? Każdy użytkownik, który posiada u nas konto użytkownika może powiązać konto na Dworcu Online z posiadanym kontem Facebook i Google.
Dzięki temu logowanie do konta na Dworcu Online będzie szybsze i prostsze - bez konieczności podawania loginu i hasła. Wystarczy kliknąć na stronie logowania odpowiedni przycisk, aby zostać zalogowanym.
czytaj więcej o nowych sposobach logowania >>>


Dworzec Online podsumowanie bilety

Oceń swoją podróż w czterech kategoriach!


Zachęcamy naszych użytkowników do wystawiania ocen przewoźnikom po odbytej podróży.
Jak to działa? Każdy pasażer, który kupił bilet za pośrednictwem swojego zarejestrowanego konta użytkownika, ma możliwość po zakończonej podróży wystawić oceny przewoźnikowi w czterech kategoriach, która da łączną ocenę podróży.

Jest to świetny sposób, aby wymieniać oraz dzielić się z innymi użytkownikami opiniami na temat przewoźników, ich standardu, punktualności, komfortu podróży oraz obsługi pasażera. Dzięki Waszym opiniom inni pasażerowie mogą dowiedzieć się o komforcie podróży z danym przewoźnikiem przed decyzją o zakupie biletu.
czytaj więcej o systemie ocen >>>


Zmiana regulaminu

Zmiany dotyczące wystawiania faktur VAT.

ważne!

Informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 roku nastąpiła zmiana Regulaminu Zakupu Biletów. Zmieniły się zapisy odnośnie wystawiania faktur VAT za dokonane zakupy - od teraz każdy kupujący otrzyma fakturę VAT tylko w przypadku zaznaczenia w procesie zakupu opcji "Chcę otrzymać fakturę", która znajduje się w kroku zakupowym "Dane kupującego".
Dla klientów, którzy kupili bilety z fakturą VAT udostępniamy funkcję edycji danych na fakturze. Funkcja ta jest dostępna 14 dni od daty zakupu oraz można jej dokonać raz do każdego zamówienia.

Oprócz powyższych zmian wprowadziliśmy funkcję automatycznego pobierania danych do faktury dla podmiotów gospodarczych oraz innych jednostek posiadających numer NIP - wystarczy podać numer NIP, a dane zostaną pobrane do formularza
czytaj więcej o nowych zasadach >>>


Dworzec Online podsumowanie bilety

Podsumowanie sezonu wakacyjnego 2019


Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia oraz system sprzedaży DworzecOnline.pl ogłaszają podsumowanie sezonu wakacyjnego 2019.
W systemie Dworzec Online w sezonie wakacyjnym wygenerowane zostało ponad 2,5 miliona biletów. Ruch organiczny na naszej stronie internetowej wzrósł natomiast o ponad 40%.
Świetne wyniki uzyskał również Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia - w sezonie wakacyjnym obsłużonych zostało ponad milion pasażerów.

Dziękujemy naszym stałym i nowym klientom za zaufanie. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby oferować naszym klientom proste i tanie zakupy biletów na przejazdy wielu przewoźników.
czytaj więcej o podsumowaniu>>>


Promocja Majer Bus trasa Kołobrzeg - Zakopane

50% taniej na trasie Kołobrzeg - Zakopane!

Przewoźnik Majer Bus uruchamia promocję tanich biletów na swojej trasie Kołobrzeg - Zakopane - Kołobrzeg. Bilety od poniedziałku do czwartku tańsze aż o 50%!
Promocja dostępną jest od 28.01.2019r na całej trasie przejazdu oraz z przystanków pośrednich.

Linia Kołobrzeg - Zakopane zatrzymuje się w takich miejscowościach jak:
Koszalin - Szczecinek - Piła - Poznań - Wrocław - Gliwice - Katowice - Kraków.
Podrózując na trasie Kołobrzeg - Zakopane promocja minus 50% obowiązuje na wszystkich przystankach!
Zapraszamy do zakupu biletów w obniżonych cenach. czytaj więcej >>>


Nowe trasy na Dworcu Online

Nowe połączenia w naszej ofercie

Kolejna dobra wiadomość dla klientów Dworca Online. Właśnie uruchomiliśmy na naszej stronie nowe połączenia przewoźników GardenExpress, PKS Elbląg oraz MajerBUS
Nowe połączenia to:
Warszawa - Biała Podlaska - Warszawa
Biała Podlaska - Białystok - Biała Podlaska
Biała Podlaska - Lublin - Biała Podlaska
Biała Podlaska - Terespol - Biała Podlaska
Elbląg - Poznań - Elbląg
Białystok - Kołobrzeg - Białystok
Kołobrzeg - Zakopane - Kołobrzeg
Kraków - Zakopane - Kraków
Zapraszamy do zakupów biletów na nowe połączenia. Aby zobaczyć pełną listę nowych połączeń kliknij czytaj więcej. czytaj więcej >>>


Kursy wakacyjne PKS POLONUS

Letnie kursy Polonus już dostępne!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich pasażerów czekających z utęsknieniem na wakacje :)
PKS POLONUS uruchamia swoje wakacyjne połączenia!
Możecie już kupować bilety na wszystkie połączenia m.in. do:
Warszawa - Krynica Morska
Warszawa - Łeba
Warszawa - Giżycko
Warszawa - Darłówko
Zapraszamy do zakupów biletów na połączenia. Pamiętajcie że możecie kupować bilety na kursy wakacyjne w promocji Tanie Powroty! czytaj więcej >>>


Bilety INTER

INTER uruchamia sprzedaż na Dworcu Online

Kolejna dobra informacja! po kilku miesiącach oczekiwań przewoźnik INTER wraz z UniBUS uruchamiają sprzedaż biletów na całą ofertę przejazdów!
Możecie już kupować bilety na wszystkie połączenia w obrębie Krakowa oraz Aglomeracji Śląskiej. W ofercie m.in. takie popularne trasy jak:
Kraków - Katowice, | Gliwice - Kraków | Jaworzno - Kraków czy Rybnik - Katowice.

Przewoźnicy INTER oraz UniBUS to jedni z najbardziej lubianych i cenionych podmiotów na rynku! Klimatyzowane i nowczesne autokary, atrakcyjne ceny biletów oraz kilkanaście kursów dziennie. Wszystko to sprawia, że klienci chętnie korzystają z przejazdów. Od teraz bilety do kupienia ONLINE dla klientów Dworzec Online. czytaj więcej >>>


Western Union na Dworcu Zachodnim w Warszawie

Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia partnerem Western Union!

Szanowni pasażerowie, Na terenie Dworca Autobusowego został uruchomiony punkt Western Union. Oznacza to, że można odbierać oraz zlecać przekazy pieniężne.Miejsce do nadawania przekazów i odbierania pieniędzy znajduje się w okienku kasy numer jeden.
Western Union pozwala wysyłać pieniądze do konkretnej osoby znajdującej w każdym zakątku świata. Prowizja za wysłanie pieniędzy zależy od kraju oraz kwoty wysyłanych pieniędzy. W okienku przy kasie numer jeden można również odbierać przekazy pieniężne. Wygodny odbiór pieniędzy z zagranicy teraz możliwy na Dworcu Zachodnim!

Zapraszamy do korzystania z wygodnych przekazów pieniężnych Western Union!


Nowe trasy na Lotnisko Modlin

Nowe kursy w sprzedaży!

Na platformie Dworzec Online pojawiły się nowe połączenia ModlinBUS oraz OkBus.
Oferta ModlinBUS oraz OKBus pozwala pasażerom dotrzeć bezpośrednio na Port Lotniczy Modlin. W sprzedaży znajdują się połączenia z Warszawy, Torunia oraz Łodzi. Pasażerowie będą podróżować nowoczesnymi autokarami Scania Touring lub mniejszymi busami marki Mercedes Sprinter. Na pokładzie znajduje się system rozrywki pokładowej (m.in. dotykowe monitory pozwalające oglądać filmy, słuchać muzyki oraz przeglądać internet)
Bilety do kupienia z wyprzedzeniem min. 48h przed odjazdem:
Warszawa - Lotnisko Modlin
Warszawa - Lotnisko Modilin - Toruń
Łódź - Lotnisko Chopina - Lotnisko Modlin
czytaj o nowych połączeniach >>>


Nowy program lojalnościowy

Program Pasażer PLUS już dostępny!

Dworzec Online udostępnia program lojalnościowy przewoźnika PKS POLONUS - Pasażer Plus!
Program skierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy kupują bilety PKS POLONUS. Za wydane pieniądze przyznawane będą punkty, które można będzie wymieniać na darmowe przejazdy.
Główne założenia:
Każda wydana złotówka na bilety warta jest 5 punktów lojalnościowych.
Każde zebrane 100 punktów warte jest 1 zł. Za zebrane punkty można "opłacać" wszystkie bilety PKS POLONUS (również te z ulgą handlową, ustawową czy bilety promocyjne!).
Aby móc wziąć udział w programie należy posiadać konto w systemie Dworzec Online.
Każdy dostaje 500 punktów na start!
czytaj o zasadach programu >>>


Nowe trasy na Dworcu Online

Nowe połączenia na Dworcu Online!

Od 20 maja ruszyła sprzedaż tras wakacyjnych naszego nowego przewoźnika INTER. Znany jest on z przewozów pomiędzy Aglomeracją Śląską, a Krakowem. W tym roku w sezonie wakacyjnym INTER uruchamia sprzedaż swoich biletów na Dworcu Online na trasach:
Kraków - Katowice - Łeba
Kraków - Katowice - Mielno
Kraków - Katowice - Ustrzyki Górne

A już wkrótce zaczniemy sprzedawać bilety na trasach całorocznych czyli Kraków - Katowice, Jaworzno - Kraków, Gliwice - Kraków oraz Kraków - Katowice. Kilkanaście kursów dziennie!
czytaj więcej o nowych trasach >>>


Zmiany na Dworcu Online

Zmiany na Dworcu Online w zakresie zakupu biletów

ważne!

Kolejne zmiany na Dworcu Online!
Szanowni pasażerowie oraz użytkownicy Dworca Online. Od 1 marca 2017 zmianie ulega Regulamin Sprzedaży Biletów na naszym portalu.Zmiany dotyczą wprowadzenia nowej funkcji, o którą wielu z Was pytało (wystawiania faktur za zakup biletów), wprowadzenia opłaty transakcyjnej, oraz zmiany wysokości opłaty manipulacyjnej za zwrot biletów.
czytaj więcej o zmianach >>>


Nowa promocja biletów na Dworcu Online!

Nowa promocja biletów na Dworcu Online!

PKS POLONUS i Lwowskie ATP uruchamiają promocje na Dworcu Online!
Od 1 lutego 2017 startuje nowa promocja PKS POLONUS oraz Lwowskie ATP. Każdy pasażer, który kupi bilet na kurs międzynarodowy dostanie kod rabatowy uprawniający do zniżki 30% na połączenia krajowe przewoźnika POLONUS.
Kod rabatowy można wykorzystać na kursy krajowe, których odjazdy realizowane są w przedziale 24h w tył oraz w przód od daty wyjazdu kursu międzynarodowego. Dzięki promocji wszyscy pasażerowie kupujący bilety międzynarodowe mogą podróżować połączeniami krajowymi PKS POLONUS!
czytaj więcej o nowej promocji >>>


Kursy PKS POLONUS pod marką SuperPKS

Marka SuperPKS obecna na Dworcu Online!

PKS POLONUS włącza swoje trzy kursy do połączeń realizowanych pod marką SuperPKS!
Od 1 listopada 2016 roku kursy jeżdżące do tej pory z Warszawy do Suwałk, Koszalina oraz Ustrzyk Dolnych będą realizowane pod nową marką SuperPKS. SuperPKS to nowe przedsięwzięcie na rynku przewozów dalekobieżnych skupiające przewoźników posiadających nowoczesny tabor oraz wiele udogodnień dla pasażerów. PKS POLONUS dołącza do tej platformy na trzech wybranych trasach.
Sprzedaż biletów dostępna na dotychczasowych zasadach na Dworcu Online, PKS POLONUS oraz platformie e-podróżnik.
czytaj więcej o projekcie SuperPKS >>>


Nowe kursy PKS Rzeszów na Dworcu Online

Wszystkie kursy PKS Rzeszów w sprzedaży na Dworcu Online!

Dworzec Online wprowadza do sprzedaży wszystkie kursy przewoźnika PKS Rzeszów!
Bilety do kupienia na wszystkie trasy dalekobieżne jak Warszawa - Rzeszów - Warszawa, a także na trasy lokalne w województwie podkarpackim. Oferowane przez PKS Rzeszów połączenia lokalne odjeżdżają z Dworca Autobusowego w Warszawie do takich miejscowości jak: Sanok, Jasło, Kańczuga, Dynów, Brzozów, a także wiele innych.
Sprzedaż biletów dostępna jest w obu kierunkach - na połączenia wyjazdowe oraz przyjazdowe do Rzeszowa.
czytaj więcej o połączeniach PKS Rzeszów >>>


Nowe kursy PKS Radom na Dworcu Online

Nowe kursy PKS RADOM w sprzedaży na Dworcu Online!

Dworzec Online uruchamia sprzedaż biletów na kursy wakacyjne PKS RADOM!
Bilety dostępne w sprzedaży na trasach wakacyjnych i regularnych:
Warszawa - Szczawnica - Warszawa,
Radom (przez Warszawę) - Karwia - Radom,
Warszawa - Radom - Warszawa

Zapraszamy do korzystania z nowej oferty na Dworcu Online!
czytaj więcej o połączeniach PKS RADOM >>>


Wygraj koszulkę meczową Reprezentacji Polski

Kibicuj z Dworcem Online! Wygrywaj piłki meczowe oraz koszulki Reprezentacji Polski!

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Dworzec Online zaprasza na konkurs z wyjątkowymi nagrodami dla każdego kibica piłki nożnej.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać trzy czynności:
posiadać konto użytkownika na Dworcu Online (lub też dokonać rejestracji),
dokonać zamówienia biletów na kwotę min 35 zł poprzez zarejestrowane konto użytkownika,
wysłać swoje zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy
Do wygrania na koniec konkursu trzy oryginalne koszulki meczowe Reprezentacji Polski oraz upominki od Dworca Online.

Co tydzień będziemy dodatkowo z nadesłanych zgłoszeń wybierać jedno, które nagrodzimy repliką piłki meczowej Adidas Euro 2016 rozmiar 5 oraz upominkami od Dworca Online.
Na zgłoszenia czekamy od 10 czerwca do 11 lipca. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
zobacz szczegóły konkursu >>>


ALBATROSBUS uruchamia sprzedaż na Dworcu Online

Promocyjne bilety na kursy AlbatrosBUS!

ALBATROSBUS uruchamia pełną sprzedaż swoich kursów na Dworcu Online! W ramach sprzedaży uruchomiona zostały promocyjne ceny na kursy:
Warszawa - Lublin
Warszawa – Biłgoraj
Warszawa – Sieniawa
Warszawa - Tomaszów Lubelski
Warszawa - Zamość

Zapraszamy do podróżowania z nowym przewoźnikiem dostępnym na Dworcu Online!
Sprawdź połączenia >>>


Przewoźnik autobusowy STALKO na Dworcu Online

STALKO uruchamia sprzedaż na wszystkie kursy!

Od dnia 18 kwietnia Dworzec Online udostępnia sprzedaż biletów na połączenia przyjazdowe oraz wyjazdowe przewoźnika STALKO! Wszyscy pasażerowie, którzy podróżują na trasach:
Warszawa - Starachowice - Warszawa
Katowice - Starachowice - Katowice
Lublin - Starachowice - Lublin
Mogą kupować bilety za pośrednictwem Dworca Online! Zapraszamy do podróżowania z przewoźnikiem STALKO i Dworcem Online!
Sprawdź wykaz połączeń >>>


Agnieszka Sieracka - tanie Powroty

Kody rabatowe na kursy PTS Agnieszka Sieracka

Przewoźnik PTS Tomaszów Lubelski Agnieszka Sieracka wprowadza promocję Tanie Powroty!
Kupując bilet normalny na trasie:
Warszawa - Lublin
Warszawa - Zamość
Warszawa - Horyniec Zdrój
Warszawa Tomaszów Lubelski

Klienci otrzymają mailowo wraz z biletem kod rabatowy o wartości 5, 7 lub 9 zł na relację powrotną w stosunku do biletu wyjazdowego. Kod rabatowy można użyć na 5 dni od daty kursu wyjazdowego.
szczegóły promocji dostępne w zakładce "kody rabatowe" >>>


Kursy łączone na Dworcu Online

Dworzec Online wprowadza kursy łączone

Dworzec Online wprowadza do sprzedaży nowy rodzaj kursów - kursy łączone.
Od teraz zamiast szukać samodzielnie dogodnych połączeń między miejscowościami, które nie mają bezpośredniego połączenia - pasażerowie będą mogli skorzystać z kursów z przesiadką. Kursy łączone są z góry zdefiniowanymi połączeniami z jedną przesiadką w Warszawie. Dzięki kursom łączonym pasażer w jednej transakcji kupuje dwa bilety na całą trasę z jedną dogodną przesiadką i optymalnym czasem oczekiwania na drugi kurs.
czytaj więcej o kursach łączonych>>>


Żak Express - kup bilety

Żak Express i STAMAR na Dworcu Online

Kolejni przewoźnicy na Dworcu Online udostępniają sprzedaż biletów! Żak Express i STAMAR udostępnił sprzedaż biletów wyjazdowych oraz powrotnych na trasach:
Warszawa - Białystok - Warszawa
Warszawa - Suwałki - Warszawa
Warszawa - Gołdap - Warszawa
Warszawa - Końskie - Warszawa

Zapraszamy do podróżowania z Dworcem Online i nowymi przewoźnikami.
Więcej informacji o sprzedaży >>>


GreenVelo i Dworzec Online

Dworzec Online rozpoczyna współpracę z GreenVelo!

GreenVelo - największy i najbardziej spektakularny projekt rowerowy w Polsce rozpoczyna współpracę z Dworcem Online. W ramach współpracy przeprowadzona będzie akcja informacyjna oraz promocyjna największego szlaku rowerowego w Polsce. Niemal 2000 km trasy, która prowadzi przez malownicze tereny pięcu województw wschodniej Polski.
Na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia będzie można obejrzeć promocyjne filmy oraz przeczytać dodatkowe informacje na temat rozwoju największego szlaku rowerowego w Polsce
czytaj więcej o współpracy >>>


Nowe połączenia PKS POLONUS

PKS POLONUS otwiera nowe połączenia!

Jeden z największych przewoźników w Polsce - PKS POLONUS otwiera nowe połączenia oraz zwiększa częstotliwość kursów! Od grudnia 2015 ruszają nowe połączenia:
Warszawa - Lwów (Ukraina)
Warszawa - Polańczyk
Warszawa - Grudziądz
PKS POLONUS otwiera połączenia do zupełnie nowych miejsc jak i zwiększa częstotliwość na dotychczasowych liniach. Wszystkie bilety do kupienia na Dworcu Online.
szczegółowe informacje o nowych połączeniach >>>


Zdobądź upominek na Święta od Dworca Online

Świąteczna promocja Dworca Online!

Kup bilet na Dworcu Online za co najmniej 40 zł na połączenia krajowe wyjeżdżające z Warszawy, przyjdź z aktualnym biletem do Saloniku Pasażera na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia i odbierz swój upominek na święta! Bilety na połączenia przyjazdowe do Warszawy za co najmniej 30 zł również nagrodzimy drobnym gadżetem.
Do rozdania setki upominków od DworzecOnline.pl. Zapraszamy naszych klientów do odwiedzin Saloniku Pasażera oraz odbioru upominków na święta.
czytaj szczegóły oraz zasady akcji świątecznej >>>


konkurs - bilety do kina

Konkurs! Wygraj bilety do kina na premierowy pokaz filmu Gwiezdne Wojny!

Kupuj bilety na Dworcu Online i wygrywaj podwójne zaproszenia do kina na premierowy pokaz filmu "Gwiezdne Wojny. Przebudzenie mocy"! Do rozdania 100 biletów dla użytkowników, którzy posiadają konto na Dworcu Online i za jego pomocą dokonają zakupów biletów na połączenia PKS POLONUS w dniach 19 listopada - 14 grudnia 2015. Pierwsze 25 osób, z największą ilością kupionych biletów, oraz 25 osób z największą sumaryczną kwotą zakupu dostanie podwójne zaproszenie do kina Wisła w Warszawie na premierowy pokaz filmu w dniu 18.12.2015 o godzinie 18:00.
czytaj szczegóły oraz zasady konkursu >>>


Biuro Podróży i Przewozów Riviera

Nowe połączenia w sprzedaży na Dworcu Online!

Od dziś na Dworcu Online udostępniona jest sprzedaż biletów przewoźnika "Riviera". Bilety w sprzedaży dostępne są na kursy wyjazdowe z Warszawy do Opola oraz powrotne z Opola do Warszawy. Sprzedaż biletów prowadzona będzie również z przystanków pośrednich.
Biuro Podróży i Przewozów "Riviera" to kolejny przewoźnik, który udostępnia sprzedaż swoich biletów na Dworcu Online.
Więcej informacji >>>


Autobusy, Ukraina, Białoruś, Połączenia Międzynarodowe

Połączenia międzynarodowe na wschód!

Dworzec Online to nie tylko połączenia dalekobieżne ale również bogata oferta kursów międzynarodowych. Posiadamy jedną z największych ofert jeżeli chodzi o połączenia autobusowe z Ukrainą, Białorusią oraz innymi miastami na wschód od granic kraju. Bardzo duża liczba połączeń oraz atrakcyjne ceny to zalety naszej oferty. Bilety do nabycia online oraz w kasach Dworca Zachodniego w Warszawie.
Sprawdź wykaz połączeń >>>


konkurs z Tarnowem

Konkurs! Wygraj weekend w Tarnowie!

Dworzec Online razem z Tarnowskim Centrum Informacji zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt w Tarnowie (piątek - niedziela) ze śniadaniami, w centrum miasta tuż przy samym rynku. Co trzeba koniecznie zobaczyć w Tarnowie? Zapraszamy do zakładki polecane miasta. Tarnów to polski biegun ciepła z najwyższą średnią temperaturą w roku, piękną starówką i mnóstwem atrakcji. Jak zdobyć nagrodę idealną na wakacyjny wyjazd?
zobacz szczegóły konkursu >>>


Bilety międzynarodowe

Bilety międzynarodowe

Zakup biletu w komunikacji międzynarodowej w kasach biletowych Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia i Wschodnia, jak i poprzez platformę dworzeconline.pl, wymaga podania imienia i nazwiska pasażera.


punkt informacyjny

Punkt informacyjny na Dworcu Zachodnim

Jeden z głównych dworców systemu Dworca Online - Dworzec Zachodni w Warszawie uruchamia punkt informacyjny dla cudzoziemców w hali dworca. We współpracy z Agencją EWL (EastWestLink) powstało stoisko dla migrantów, w którym znajdą się materiały informacyjne, a także będą udzielane informacje oraz porady na temat warunków pobytu i legalnego poszukiwania pracy w Polsce. Wolontariusze będą dostępni przez 4-6 h godziny dziennie. Dworzec Zachodni włącza się również w inne akcje pomocy cudzoziemców:
więcej o projekcie oraz relacja zdjęciowa>>>


kursy Ukraina, Lwów

Kursy do Lwowa na Dworcu Online!

Dworzec Online wprowadza do swojej oferty biletów autobusowych kursy międzynarodowe na Ukrainę. Od maja można kupować bilety w cenie zaczynającej się od 90 zł. Lwów położony jest tylko 70 km od granicy z Polską i stał się częstym kierunkiem podróży turystów nie tylko z Polski ale i całej Europy. Zapraszamy do podróżowania z Dworcem Online! U nas kupisz bilety autobusowe w szybki i prosty sposób. Sprawdź połączenia >>>


autobusy, geolokalizacja autobusów na mapie

Geolokalizacja autobusów firmy PKS POLONUS

Przewoźnik PKS POLONUS udostępnia geolokalizację wszystkich swoich kursów. W zakładce autobusy na trasie można sprawdzić położenie każdego kursu będącego na trasie. Dzięki funkcjonalności można zobaczyć gdzie znajduje się autobus i jak daleko od celu. Sprawdzaj położenie autobusu, którym planujesz podróżować lub zobacz gdzie jest w danej chwili autobus, którym podróżują Twoi bliscy.


kursy Mobilis NeoBus na Dworcu Online

Kursy NEOBUS oraz grupy Mobilis dostępne na Dworcu Online!

Oferta grupy Mobilis oraz przewoźnika NEOBUS dostępne na Dworcu Online! Wzbogacamy nasz rozkład jazdy o kursy dwóch dużych przewoźników. Kursy do największych miast i miejscowości turystycznych oraz nowoczesne autokary. Dodatkowo firma NEOBUS oferuje swoim pasażerom darmowy poczęstunek.