Aktualności

Lista aktualności:

Krajowe i międzynarodowe połączenia autobusowe

Internetowy rozkład jazdy autobusów to zbiór wszystkich istotnych dla Pasażera informacji, związanych z tym, jak kursują autokary tych przewoźników którzy są dostępni na naszej platformie sprzedażowej. Przedstawiony na stronie rozkład jazdy wymienia dostępne relacje "pomiędzy miastami", dzięki czemu Pasażer wie, gdzie odbywają się odjazdy autobusów po drodze i jaka jest stacja końcowa. Rozkład PKS, który znajdziesz na tej podstronie, jest na bieżąco aktualizowany. Możesz bezpiecznie kupić bilet za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na każdym rozkładzie znajdziesz zarówno czas odjazdu, jak i czas przejazdu na miejsce docelowe.

Zobacz rozkłady  >>

Autobusem nad morze i nad jezioro z PKS POLONUS

Morze, jezioro czy góry… każde z tych miejsc ma niepowtarzalną atmosferę. Niezależnie od decyzji, gdzie wybrać się na wypoczynek, warto sprawdzić przewoźników, którzy oferują wakacyjne trasy. Tym, który zawiezie nas w każde z tych miejsc jest Polonus. Przewoźnik wprowadził na wielu swoich trasach długookresową sprzedaż, umożliwiając podróżnym kupowanie biletów już teraz.Sprawdź połączenia i zaplanuj wakacje.

Czytaj więcej  >>

Wakacyjne połączenia autobusowe

Od 25 czerwca w letnim sezonie wrócą bezpośrednie, wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc. Tego dnia na drogi wyjadą kursujące z różnych miast i miejscowości autokary, które zapewnią bezpośrednie połączenia nad morze, w góry i na Mazury. Mieszkańcy Warszawy oraz pobliskich miejscowości i miast, będą mogli dojechać z przewoźnikiem PKS Polonus do Krynicy Morskiej, Elbląga, Mikoszewa, Jantaru, Stegny, Sztutowa, czy też do Kątów Rybackich. Mieszkańcom Krakowa oraz aglomeracji śląskiej, proponujemy przejazdy z przewoźnikiem INTER do Łeby, Mielna, Polańczyka oraz Ustrzyk Górnych. Już dzisiaj możecie zakupić bilety na wakacyjne połączenia.

Czytaj więcej  >>

Nowy przewoźnik WyskoczGdzies.pl na naszym portalu

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie  sprzedażowej  www.dworzeconline.pl, pojawiło się nowe, połączenie autobusowe przewoźnika WyskoczGdzies.pl JTP Ptak Spółka jawna, z Warszawy do Zakopanego, kurs realizowany jest w poniedziałek, piątek, sobotę i niedzielę. Flota przewoźnika to wyłącznie nowoczesne, luksusowe autokary gwarantujące najwyższą jakość, które spełniają najnowsze normy ekologiczne oraz bezpieczeństwa. Przewoźnik świadczy usługi przewozu osób co oznacza, że ma potężny bagaż doświadczeń. Autobusy zapewniają komfortowy przejazd nawet na dłuższych odcinkach: są klimatyzowane, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, WC, lodówki oraz sprzęt multimedialny (monitory LCD, DVD).

Kup bilet  >>

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją międzynarodową nie gwarantujemy poprawności informacji Pasażerskiej o terminach kursowania autobusów do/z Ukrainy. Aktualizacje przekazywane przez Przewoźników są nanoszone na bieżąco.

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia może nie dysponować aktualnymi informacjami od Przewoźników, zalecamy także monitorować rozkłady jazdy publikowane na stronach internetowych i w mediach społecznościowych poszczególnych przewoźników autokarowych.

Czytaj więcej  >>

Zimowa Promocja Polonus! Tanie Powroty

Z myślą o niezapomnianych, zimowych podróżach, od 19 stycznia przewoźnik polonus udostępnił na dworcu online możliwość rezerwowania biletów powrotnych na wybranych trasach: Krynica-Zdrój, Kudowa Zdrój, Zakopane oraz Giżycko, z ceną obniżoną o 30%!  Jest to zimowa odsłona popularnej promocji, która obowiązywać będzie aż do 27.02.2022 r. To wspaniała okazja, by udać się na ferie zimowe nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonusa za niewielkie pieniądze.Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na naszym portalu.

Czytaj więcej  >>

Olsztyn zachwyca zimą

Kto powiedział, że Warmia i Mazury piękne są tylko latem? Nic bardziej mylnego. Wystarczy zajrzeć do Olsztyna, by przekonać się, ile uroku może mieć w sobie miasto położone nad jeziorami.Olsztyn to największe miasto i stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Leży w północno-wschodniej Polsce, w centrum Pojezierza Olsztyńskiego. Miasto zamieszkuje ponad 176 tys. osób.

Czytaj więcej  >>

Zimowe podróże z Dworcem Online Krynica-Zdrój

Na tę porę roku z utęsknieniem czeka wiele osób. Zima to pora roku wyjątkowa w swoim rodzaju zachwyca pięknem, wspaniałymi zimowymi widokami jest również tą porą roku, która to jest chętnie wybierana na urlop. Możliwości i kierunków  na portalu dworzec online jest naprawdę sporo. To nie tylko góry, do których podróżujemy najczęściej o tej porze roku, ale również miejsca, które są popularne w sezonie letnim.

Czytaj więcej  >>

Zmiana rozkładu jazdy przewoźnika Polonus

Drodzy Pasażerowie, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A.  informuje o zmianie rozkładu jazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2022 w komunikacji dalekobieżnej. Zmiany, które zostały wprowadzone z przyczyn ekonomicznych dotyczą czasowego ograniczenia wykonywania wybranych połączeń .

Czytaj więcej  >>

Nowy przewoźnik  MATOUR na naszym portalu

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie  sprzedażowej  www.dworzeconline.pl, pojawiło się nowe,  połączenia autobusowe przewoźnika Matour Poland sp.z o.o, z Augustowa do Gdańska. Flota przewoźnika to wyłącznie nowoczesne, luksusowe autokary gwarantujące najwyższą jakość, które spełniają najnowsze normy ekologiczne oraz bezpieczeństwa. Przewoźnik świadczy usługi przewozu osób od 1995 roku! co oznacza, że ma potężny bagaż doświadczeń.Autobusy zapewniają komfortowy przejazd nawet na dłuższych odcinkach: są klimatyzowane, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, WC, lodówki oraz sprzęt multimedialny (monitory LCD, DVD).

Czytaj więcej  >>

Nowy przewoźnik  AD Euro-Trans na naszym portalu

Witamy nowego  przewoźnika  AD Euro-Trans Biuro Podróży w serwisie  www.dworzeconline.pl
Z przyjemnością informujemy, że w ofercie  sprzedażowej  www.dworzeconline.pl, pojawiły się nowe, codzienne połączenia przewoźnika AD Euro-Trans Biuro Podróży z  Ustki do Zakopanego, trasa prowadzi przez takie miasta jak:   Bytów - Chojnice -  Bydgoszcz -  Toruń -  Włocławek  - Łódź  - Częstochowa -  Katowice - Kraków - Myślenice - Rabka - Zdrój -  Nowy Targ. Zachęcamy Was do zapoznania się z rozkładami jazdy i rezerwowania  biletów popularnych kierunków podróży, które realizuje nowy partner Dworca Online.


Kup bilet  >>

Przewoźnik Polonus wznawia połączenie do Gołdapi

Drodzy Pasażerowie! Miło nam Was poinformować, że przewoźnik autobusowy Polonus już od 3 września wznawia linię łączącą Warszawę z Gołdapią. Trasa prowadzić będzie przez takie miejscowości jak: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Stawiski, Szczuczyn, Grajewo, Prostki, Ełk, Olecko, Kowale Oleckie, Pogorzel i Gołdap. Autobus kursować będzie codziennie z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 09:15. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Gołdapi odjeżdżać będzie o godz.10:15 (od 4 września), by dotrzeć do Warszawy o godz. 16.00.

Kup bilet  >>

 Integracja systemów sprzedażowych z PKP Intercity i Polonus

Rozwija się współpraca PKP Intercity i PKS Polonus. Pod koniec marca spółki podpisały porozumienie w tej sprawie. Teraz ruszyła integracja systemów sprzedażowych obydwu przewoźników, której celem jest włączenie oferty autobusowego operatora do Wspólnego Biletu. Zakup biletów na połączenia realizowane przez PKP Intercity oraz PKS Polonus w systemach sprzedaży każdego z operatorów został połączony w jedną ścieżkę zakupową, a dane  o rozkładach jazdy obydwu przewoźników zostały zintegrowane.

Czytaj więcej  >>

Sanatoria i uzdrowiska w Polsce

Uzdrowiska polskie są w większości położone w najpiękniejszych rejonach kraju, mają doskonałe warunki klimatyczne, bogate złoża naturalnych tworzyw leczniczych. Polskie uzdrowiska należą do najlepszych w naszej części Europy. Choć uzdrowisk w Polsce znajdziemy ponad 40 – perła wśród nich jest tylko jedna. Tak właśnie określa się położone w sercu Beskidu Sądeckiego miasteczko, które oferuje gościom wszystko to, co szykowny górski kurort może mieć najlepszego Krynica Zdrój
 

Czytaj więcej  >>

Z Neobus Polska w Bieszczady

Sierpień, to idealny miesiąc na planowanie podróży  a Województwo podkarpackie i położona w nich miejscowość Ustrzyki Dolne to idealne miejsce na odpoczynek z dala od codziennego zgiełku i w zgodzie z naturą w jej najpiękniejszej postaci. Zapraszamy do skorzystania z dostępnej na stronie www.dworzeconline.pl oferty zaufanego przewoźnika Neobus Polska, i wybrania się niezapomnianą podróż. Nowoczesne i komfortowe autokary oraz doświadczeni kierowcy sprawią, że podróż będzie nie tylko wygodna, ale i bezpieczna!
 

Kup bilet  >>

 Wakacyjne połączenie z Zamościa do Ustki

Sezon wakacyjny oraz znoszenie ograniczeń w podróżowaniu powodują, że w rozkładach jazdy na portalu sprzedażowym dworzeconline.pl przybywa coraz więcej połączeń autobusowych. Bez względu na to czy planujesz krótszą czy dłuższą podróż warto zaplanować ją z wyprzedzeniem. Z dworcem online, możesz odwiedzić ciekawe miejsca, spędzić czas wspólnie z rodziną oraz odpocząć w różnych regionach Polski. W ofercie znajdziesz dogodne połączenie, łączące Zamość z Ustką przewoźnika  P.W. ZBYSZKO. Sprawdź połączenia i zaplanuj wakacje
 

Czytaj więcej  >>

 Polonus wznawia połączenie z Warszawy do Stalowej Woli

Z przyjemnością informuje, że przewoźnik autobusowy Polonus już 2 lipca wznawia linie łączącą Warszawę ze Stalową Wolą. Trasa prowadzić będzie przez takie miejscowości jak: Białobrzegi Radomskie - Radom - Skaryszew - Iłża - Kunów - Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - Sandomierz - Gorzyce. Autobus kursować będzie codziennie z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 16:15. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Stalowej Woli odjeżdżać będzie o godz. 7.45,  by dotrzeć do Warszawy o godz. 12.25.
 

Czytaj więcej  >>

Nocna promocja na trasie do Krynicy Morskiej

Wakacje już za tydzień! Zaczynamy odliczanie i... przychodzimy do Was z nową promocją! Od dziś bilety przewoźnika Polonus na nocnej trasie z Warszawy do Krynicy Morskiej będą do kupienia 25% taniej! Trasa obejmuje takie miejscowości jak: Elbląg, Mikoszewo, Jantar, Stegna, Sztutowo i Kąty Rybackie.Bilety są już dostępne, a rozkład jazdy tego kursu znajdziecie na naszej stronie internetowej.
 

Czytaj więcej  >>

Wakacyjne połączenia nad morze w góry i Mazury

Sezon wakacyjny oraz znoszenie ograniczeń w podróżowaniu powodują, że w rozkładach jazdy na portalu sprzedażowym dworzeconline.pl przybywa coraz więcej połączeń autobusowych. Przewoźnicy uruchamiają kolejne kursy, a kurorty już niebawem przeżywać będą prawdziwe oblężenie. Warto zatem właśnie teraz zadbać o to, by zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż na wymarzone wakacje. Autokar jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu, który pozwala na bezpieczne dotarcie w dowolne miejsce.
 

Kup bilet  >>

Sand-Bus z nową wakacyjną linią Zakopane - Łeba

Myślicie już o wakacjach? Jeśli tak, to być może zainteresuje Was informacja o nowym połączeniu  przewoźnika SAND-BUS dostępnym w serwisie  sprzedażowym dworzeconline.pl. Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż biletów na nowej linii wakacyjnej z Zakopanego do Łeby. Kończąca się w Łebie linia przebiega m.in. przez takie miasta jak: Nowy Targ, Kraków, Katowice, Częstochowę, Piotrków Trybunalski, Łódź, Kutno, Płock, Włocławek, Gdynia, Władysławowo, Chłapowo, Jastrzębia Góra, Karwia. Pierwszy kurs już 26 czerwca! Zapraszamy!
 

Kup bilet  >>

Promocja „Łączymy Polskę dzielimy ceny” na linii Warszawa - Zakopane przez Radom, Kielce, Kraków, Nowy Targ i Poronin

Polonus, warszawski przewoźnik autokarowy przygotował specjalną promocję ,,Łączymy Polskę dzielimy ceny” dla swoich pasażerów podróżujących na trasie pomiędzy Warszawą a Zakopanem. Promocja skierowana jest do osób, które zakupią bilety w przedsprzedaży od 21 maja do 23 maja  (włącznie), na podróże w dniach 24 - 27 maja (włącznie) z bonifikatą -50%. Zapraszamy do skorzystania z dostępnej na stronie www.dworzeconline.pl oferty zaufanego przewoźnika Polonus

Czytaj więcej >>


Przewoźnik Polonus od 28 maja wprowadza kolejny, 3 kurs z Warszawy do Grudziądza

Już od 28 maja przewoźnik Polonus powiększy swoją siatkę połączeń o dodatkowy kurs łączący Warszawę z Grudziądzem. Wyjazdy ze stolicy będą się odbywały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w godzinach 07:40,09:40 i 16:00 natomiast z Grudziądza o godz. 07:00,14:00 i 16:10. Trasa przejazdu prowadzi przez takie miasta jak: Płońsk – Drobin – Sierpc – Rypin – Brodnica – Jabłonowo Pomorskie i Radzyń Chełmiński. Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróży na  www.dworzeconline.pl.
 

Czytaj więcej  >>

Z Neobus Polska do Niebylca

Maj, to idealny czas na planowanie podróży  a Województwo podkarpackie i położona w nich miejscowość Niebylec to idealne miejsce na odpoczynek z dala od codziennego zgiełku i w zgodzie z naturą w jej najpiękniejszej postaci. Zapraszamy do skorzystania z dostępnej na stronie www.dworzeconline.pl oferty zaufanego przewoźnika Neobus Polska, i wybrania się niezapomnianą podróż. Nowoczesne i komfortowe autokary oraz doświadczeni kierowcy sprawią, że podróż będzie nie tylko wygodna, ale i bezpieczna! Trasa z Warszawy do Niebylca prowadzi przez takie miasta jak: Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Nowa Dęba, Rzeszów, Boguchwała i Babica
 

Kup bilet  >>

Żak Express wprowadza promocję na linii Gołdap - Warszawa

Drodzy Pasażerowie, lubicie podróżować  tanio i komfortowo. Jeśli tak, mamy dla Was nową promocję od przewoźnika Żak Express, na linii Gołdap - Warszawa.To niepowtarzalna okazja, aby razem z żak express wybrać się na wiosenny wypoczynek w najlepszych cenach. Trasa z Gołdapi do Warszawy prowadzi przez takie miasta jak : Olecko, Suwałki, Augustów, Ełk, Grajewo, Łomża. Bilety do kupienia już dziś, przewoźnik udostępnia Wam pulę biletów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie na naszej platformie sprzedażowej dworzeconline.pl
 

Kup bilet  >>

Od 28 maja nowe połączenie na dworcu online

Drodzy Pasażerowie! Miło nam Was poinformować, że Przewoźnik autobusowy Polonus  już 28 maja uruchomi nową linię łącząca Warszawę z Inowrocławiem. Trasa prowadzić będzie przez takie miasta jak: Warszawa - Czerwińsk nad Wisłą - Płock - Włocławek - Ciechocinek - Toruń  i Inowrocław!  Podróż rozpoczynać się będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinie 7:20, by do Inowrocławia dotrzeć o godzinie 12:15. Bilety do kupienia już dziś na naszej platformie sprzedażowej dworzeconline.pl
 

Kup bilet  >>


Nowy przewoźnik na dworcu online MAXBUS

Drodzy Pasażerowie! Miło nam poinformować, że już dzisiaj możecie kupować bilety na trasie Zakopane - Kraków, Kraków - Zakopane nowego przewoźnika na dworcu online MAXBUS! Nowe połączenia przewoźnika MAXBUS wiodą z Zakopanego do Krakowa przez takie miejscowości jak: Poronin, Biały Dunajec, Bańska Niżna,Szaflary, Nowy Targ, Rabka-Zdrój Zabornia, Skomielna Biała, Myślenice. Bilety do kupienia już dziś na naszej platformie sprzedażowej dworzeconline.pl
 

Kup bilet  >>

Wracają połączenia do Tarnobrzegu

Z przyjemnością informujemy, że od 22 maja wraca do siatki połączeń Polonus trasa  Warszawa  -  Tarnobrzeg przez Sandomierz. Przewozy na linii Warszawa  -  Tarnobrzeg realizuje także Podkarpacki przewoźnik Neobus. Każdego dnia do dyspozycji pasażerów są trzy kursy, które odjeżdżają  z Zachodniego Dworca Autobusowego o godzinie 7:30 i 15:00. Bilety do kupienia już dziś na naszej platformie sprzedażowej dworzeconline.pl
 

Kup bilet  >>

Polonus uruchomił sprzedaż biletów na kursy wakacyjne!

Na trasie wakacyjnych linii Polonusa znajdą się najpopularniejsze w sezonie letnim nadmorskie i mazurskie miejscowości: Krynica Morska, Gdańsk, Puck, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane Nida czy Giżycko. Wakacyjne kurorty już niebawem przeżywać będą prawdziwe oblężenie. Warto zatem właśnie teraz zadbać o to, by zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż na wymarzone wakacje.
 

Czytaj więcej  >>

Wakacyjne połączenia przewoźnika INTER już w sprzedaży!

Drodzy Pasażerowie! Miło nam poinformować, że już dzisiaj możecie kupować bilety na wakacyjne połączenia przewoźnika INTER! Wakacyjne połączenia wiodą z Krakowa i Katowic nad polskie kurorty nadmorskie do Łeby, Mielna oraz w Bieszczady (Jasło, Sanok, Lesko, Polańczyk, Ustrzyki Górne). Autobusy ruszają z dniem 26 czerwca. Bilety do kupienia już dziś!
 

Czytaj więcej  >>

 Od 14 maja więcej połączeń na trasie z Warszawy do Mrągowa

Przewoźnik autobusowy Polonus, wznawia od 14 maja trasę Warszawa - Mrągowo. Włączenie tej linii do siatki połączeń, zapewni dodatkowe połączenie ze stolicą mieszkańcom takich miejscowości jak: Pułtusk, Maków Mazowiecki, Kolno, Przasnysz, Chorzele, Szczytno, Biskupiec i Sorkwity. Autobus kursować będzie codziennie - bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej www.dworzeconline.pl.

Kup bilet online  >>

  Od 14 maja nowa linia Warszawa - Kraków - Zakopane

Drodzy Klienci, mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Warszawski przewoźnik Polonus  udostępnił sprzedaż swoich biletów na nowo otwarty kurs z Warszawy do Zakopanego. Trasa nowej linii prowadzi przez takie miejscowości jak: Białobrzegi, Radom, Kielce, Kraków, Myślenice, Nowy Targ i  Poronin.Przewoźnik do obsługi swoich nowych połączeń przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary.

Czytaj więcej  >>

 Polonus wznawia linię do Krynicy-Zdrój

Przewoźnik autobusowy Polonus, wznawia od 14 maja trasę Warszawa - Krynica-Zdrój. Włączenie tej linii do siatki połączeń, zapewni dodatkowe połączenie ze stolicą mieszkańcom takich miejscowości jak: Białobrzegi Radomskie, Radom, Skarżysko Kamienna, Kielce, Busko-Zdrój, Stopnica, Szczucin, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów, Czchów, Łosina Dolna, Nowy Sącz i Łabowa. Autobus kursować będzie codziennie - bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej www.dworzeconline.pl.

Kup bilet online  >>

 Od 14 maja więcej połączeń na trasie z Warszawy do Giżycka

Przewoźnik autobusowy Polonus, uruchamia od 14 maja trasę Warszawa - Giżycko. Włączenie tej linii do siatki połączeń, zapewni dodatkowe połączenie ze stolicą mieszkańcom takich miejscowości jak: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Kolno, Pisz, Ruciane Nida, Ukta, Mikołajki, Ryn i Wilkasy. Autobus kursować będzie codziennie - bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej www.dworzeconline.pl.

Czytaj więcej  >>

 Nowe połączenie przewoźnika Polonus Warszawa-Płock

Przewoźnik autobusowy Polonus, uruchamia w kwietniu nową trasę Warszawa - Płock. Włączenie tej linii do siatki połączeń, zapewni dodatkowe połączenie ze stolicą mieszkańcom takich miejscowości jak: Zakroczym, Chociszewo, Czerwińsk, Wyszogród i Płock. Planowane są cztery codzienne kursy. Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy na stronie dworzeconline.pl
 

Czytaj więcej  >>

Od 6 kwietnia relacja Warszawa - Kudowa-Zdrój zostanie skrócona do Wrocławia

Kurs Warszawa - Wrocław to jedna z Waszych ulubionych tras. Przewoźnik Polonus zdaje sobie sprawę, że ta podróż jest bardzo często związana z załatwianiem Waszych obowiązków, czy niezbędnej pracy, bo w ostatnim czasie zalecane jest, by realizacja większych podróżniczych planów była odłożona w czasie.W związku z tym, w dalszym ciągu tę trasę będziemy realizować, zachowując oczywiście środki ostrożności.
 

Czytaj więcej  >>

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy Państwu najlepsze życzenia - spokojnych chwil pełnych uśmiechu, bezcennego zdrowia, odpoczynku w promieniach wiosennego Słońca, a także wielu podróżniczych planów, które mamy nadzieję, niedługo uda się zrealizować!


Odkryj z Dworcem Online Dolny Śląsk

Nie bez powodu Dolny Śląsk określa się mianem "tajemniczego"To województwo kryje na swoich ziemiach wiele zagadek, a zapisane karty historii są niezwykle ciekawe. Już w marcu, będziemy mogli wybrać się tam razem z przewoźnikiem Polonus!Zawitamy do takich miejscowości w województwie dolnośląskim jak: Syców, Oleśnica, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Polanica-Zdrój, Szczytna i Duszniki-Zdrój.
 

Czytaj więcej  >>

A może Olsztyn na wiosnę?

Choć przed nami miesiące, w których pogoda na pewno będzie nas zaskakiwać, to zdecydowanie warto zacząć sobie planować krótsze, bądź dłuższe wycieczki, które – mamy ogromną nadzieję – będzie można spokojniej realizować wraz z nadejściem wiosny.W szczególności, jeśli myśli się o miejscu, które i w słońcu, i w deszczu – zawsze zaskakuje swoim pięknem i umożliwia napełnienie płuc świeżym powietrzem!

Czytaj więcej  >>

Weekendowe połączenie do Grudziądza

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy już od piątku, 4 grudnia powiększy swoją siatkę połączeń o dodatkowy kurs łączący Warszawę z Grudziądzem. Wyjazd ze stolicy będzie się odbywał o godzinie 07:40, natomiast z Grudziądza o godz. 14:00. Połączenie będzie realizowane w wybrane dni tygodnia, tj. w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki.

Czytaj więcej  >>

Zmiana rozkładu jazdy przewoźnika Polonus

Szanowni Państwo,
Spółka Polonus informuje, że w związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, od dnia 8.11.2020 r. z przyczyn ekonomicznych zostaje zmieniony rozkład jazdy narodowego przewoźnika autokarowego Polonus. Zmiany, które zostały wprowadzone dotyczą czasowego ograniczenia wykonywania części połączeń dalekobieżnych.

Czytaj więcej  >>

Zmiana rozkładu jazdy przewoźnika Polonus

Szanowni Państwo,
Spółka Polonus informuje, że w związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, od dnia 2.11.2020 r. z przyczyn ekonomicznych zostaje zmieniony rozkład jazdy narodowego przewoźnika autokarowego Polonus. Zmiany, które zostały wprowadzone dotyczą czasowego ograniczenia wykonywania części połączeń dalekobieżnych.

Czytaj więcej  >>

Informacja archiwalna

Zmiana rozkładu jazdy przewoźnika Polonus

Szanowni Państwo,
Spółka Polonus informuje, że w związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, od dnia 19.10.2020 r. oraz od 20.10.2020 r. zostaje zmieniony rozkład jazdy narodowego przewoźnika autokarowego Polonus. Zmiany dotyczą czasowego ograniczenia wykonywania części połączeń dalekobieżnych.

Czytaj więcej  >>

Zmiany zasad wjazdu obywateli RP na terytorium Białorusi

„Informujemy, że od 15.10.2020 osoby podróżujące z Polski na Białoruś muszą okazać na granicy negatywny wynik testu PCR na obecność koronawirusa. Test należy wykonać nie później niż 72 godziny przed wjazdem i wynik przetłumaczyć na język rosyjski lub białoruski.Powyższy obowiązek nie dotyczy, kierowców wykonujących przewóz drogowy w ramach międzynarodowego transportu drogowego, załóg statków powietrznych, statków morskich, obsady pociągów międzynarodowych oraz personelu przedstawicielstw dyplomatycznych i konsularnych.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów Republiki Białorusi z dnia 13 października 2020 r. nr 591 w sprawie zmiany rozporządzenia Rady Ministrów Republiki Białorusi z dnia 25 marca 2020 r. nr 171 i z dnia 8 kwietnia 2020 r. nr 208”)


Nowe połączenia autobusowe przewoźnika Neobus

Od 28 października podkarpacki przewoźnik Neobus uruchamia nowe linie autokarowe wzbogacając tym samym swoją siatkę połączeń o kolejne miasta takie jak Radom, Kielce, Kraków czy Zakopane.Przypomnijmy, że aktualnie przewoźnik z Niebylca obsługuje kilka tras krajowych, głównie na południu Polski (m.in. województwa dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie)

Czytaj więcej  >>

Zmieniamy się dla Was!

Szanowni Pasażerowie i użytkownicy Dworca Online, przygotowaliśmy z myślą o Was nową odsłonę naszego portalu! Dokonaliśmy wielu zmian i ulepszeń, aby Wasze doświadczenia z korzystania naszego portalu były jak najlepsze. Zmieniliśmy szatę graficzną na bardziej przejrzystą, ujednoliciliśmy kolorystykę, dodaliśmy nowe funkcje, uprościliśmy menu oraz zawarte w nim informacje, a także stworzyliśmy nową wersję mobilną. Mamy nadzieję, że nowa wersja naszego portalu spełni Wasze oczekiwania.

Czytaj więcej o nowościach i zmianach >>

Jeszcze więcej połączeń do Tomaszowa Mazowieckiego

Dobra wiadomość dla tomaszowian! podróżujących pomiędzy Warszawą a Tomaszowem Mazowieckim. Polonus, przewoźnik autokarowy z Warszawy, powiększył swoją siatkę połączeń o nowy kurs łącząc Tomaszów Mazowiecki z Warszawą. Dzięki temu pasażerowie zyskają możliwość korzystania z aż pięciu kursów dziennie realizowanych na tej trasie.

Czytaj więcej >>


Informacja archiwalna

Sand-Bus z nową linią Płock - Olsztyn

W naszej ofercie pojawiła się nowa linia łącząca Płock i Olsztyn, która od 23 września będzie realizowana przez przewoźnika Sand-Bus.Trasa prowadzi przez takie miejscowości, jak: Sierpc, Drobin, Raciąż, Glinojeck, Strzegowo, Mława, Nidzica, Olsztynek. Wyjazd z Płocka rozpoczyna się z Dworca Autobusowego o godzinie 10:00, by dotrzeć do Olsztyna na godzinę 14:05.

Czytaj więcej >>


Informacja archiwalna

Majer Bus uruchomił nową linię łączącą Kraków i Nowy Sącz

Drodzy Klienci, mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Zakopiański przewoźnik Majer Bus udostępnił sprzedaż swoich biletów na portalu dworzeconline.pl na nowo otwarty kurs z Krakowa do Nowego Sącza. Trasa nowej linii prowadzi przez takie miejscowości jak: Brzesko, Jurków, Czchów czy Łososina. Przewoźnik do obsługi swoich nowych połączeń przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary.

Czytaj więcej >>


Informacja archiwalna

Toruń na weekend

Do Torunia położonego w województwie kujawsko-pomorskim w łatwy i szybki sposób dotrzemy autobusem z Warszawy z Dworca autobusowego Warszawa Zachodnia a także z wielu innych zakątków naszego kraju m.in.Lublin, Zamość, Płock, Włocławek, Bydgoszcz, Kołobrzeg czy też Słupsk.Wybierając połączenia autobusowe decydujemy się na najtańszą formę przejazdu.

Czytaj więcej >>


Informacja archiwalna

Polonus z nowym nocnym kursem do Krynicy-Zdrój

Przewoźnik autokarowy Polonus zwiększył częstotliwość kursowania w ramach linii łączącej stolicę z Krynicą-Zdrój. od 28 sierpnia został dodany drugi, wieczorny kurs. Dzięki temu zwiększy się również obecność biało-czerwonych autokarów Polonus w takich przepięknych miastach, jak Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz, Muszyna.

Czytaj więcej >>


AGAT Twoje Biuro Podróży wznawia połączenia na Ukrainę

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie  sprzedażowej Dworzec Online.pl, oraz w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia pojawiły się nowe, codzienne połączenia AGAT Twoje Biuro Podróży na Ukrainę. Zachęcamy Was do zapoznania się z rozkładami jazdy i rezerwowania biletów popularnych kierunków podróży zgodnie z poniższymi rozkładami:

Czytaj więcej >>


Z Neobusem w Podkarpacie

Lubisz niedrogie podróże i cenisz sobie wygodę? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Od przewoźnika Neobus cieszącego się sporą popularnością wśród pasażerów. NEOBUS jeden z liderów przewozów w województwie Podkarpackim obsługuje  trasy do miejscowości turystycznych na Podkarpaciu z największych aglomeracji takich jak  Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów czy Łódź.

Czytaj więcej >>


Informacja archiwalna

Odkryj Mazury jesienią

Wiadomo nam nie od dziś, że Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju. Jedni nazywają Krainę Wielkich Jezior - "Mazurskim Morzem", inni określają ją jako "Krainę Tysiąca Jezior. Każde z tych określeń świetnie pasuje do tego malowniczego regionu czyli mezoregion, położony w północnej części Polski, obejmujący środkową część Pojezierza Mazurskiego.

Czytaj więcej >>


Informacja archiwalna

Podróżuj tanio jesienią

Wrzesień i październik  to idealne miesiące na podróże po Polsce! Kolejki do najciekawszych atrakcji są dużo krótsze, hotele w turystycznych miejscowościach są tańsze, a pogoda wciąż pozwala na długie, beztroskie spacery. Odwiedzaj najpiękniejsze zakątki w Polsce poza sezonem, odkryj ich urok w jesiennej szacie!

Czytaj więcej >>

Bezpieczne podróże z Dworcem Online

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, wszyscy Pasażerowie zobowiązani są do przestrzegania zasad sanitarnych - noszenia maseczek lub zasłaniania ust i nosa podczas podróży autobusem oraz w trakcie odprawy pasażerskiej. Pamiętajmy również o zachowaniu odpowiedniej odległości od innych pasażerów podczas wsiadania i wysiadania z autobusu.

Czytaj więcej >>

...

Wprowadzamy ulgę studencką 20%

Do rozpoczęcia roku akademickiego zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz postanowiliśmy wprowadzić zniżkę -20% dla studentów do 26. roku życia.Bilety z ulgą handlową można zakupić na podstawie ważnej legitymacji studenckiej

Czytaj więcej >>

Logowanie za pomocą Facebook i Google

Nowe udogodnienie dla użytkowników Dworca Online! Wprowadzamy nową funkcję umożliwiającą logowanie się do konta użytkownika za pomocą Facebooka oraz konta Google.Jak to działa? Każdy użytkownik, który posiada u nas konto użytkownika może powiązać konto na Dworcu Online z posiadanym kontem Facebook i Google.

Czytaj więcej >>


INTER uruchamia sprzedaż na Dworcu Online

Kolejna dobra informacja! po kilku miesiącach oczekiwań przewoźnik INTER wraz z UniBUS uruchamiają sprzedaż biletów na całą ofertę przejazdów! Możecie już kupować bilety na wszystkie połączenia w obrębie Krakowa oraz Aglomeracji Śląskiej. W ofercie m.in. takie popularne trasy jak: Kraków - Katowice, | Gliwice - Kraków | Jaworzno - Kraków czy Rybnik - Katowice.


Czytaj więcej >>


Żak Express na Dworcu Online

Żak Express uruchamia sprzedaż wszystkich biletów autobusowych na swoje połączenia. Cała oferta w sprzedaży na Dworcu Online! Cenisz komfortową, tanią, bezpieczną i urozmaiconą podróż autokarem? Lubisz pracować podczas podróży lub po prostu wypoczywać? Jeśli tak, to kup bilet online i podróżuj autokarami  żak express i ciesz się z jeszcze większej wygody jazdy.


Czytaj więcej >>


Program Pasażer PLUS już dostępny!

Dworzec Online udostępnia program lojalnościowy przewoźnika PKS POLONUS - Pasażer Plus!Program skierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy kupują bilety PKS POLONUS. Za wydane pieniądze przyznawane będą punkty, które można będzie wymieniać na darmowe przejazdy. Główne założenia: Każda wydana złotówka na bilety warta jest 5 punktów lojalnościowych.Każde zebrane 100 punktów warte jest 1 zł. Za zebrane punkty można "opłacać" wszystkie bilety PKS POLONUS (również te z ulgą handlową, ustawową czy bilety promocyjne!).Aby móc wziąć udział w programie należy posiadać konto w systemie Dworzec Online. Każdy dostaje 500 punktów na start!

Czytaj więcej >>


Oceń swoją podróż autobusem

Portal sprzedaży biletów autokarowych DworzecOnline.pl posiada funkcję pozwalającą Pasażerom oceniać podróż odbytą z danym przewoźnikiem. Funkcja dostępną jest dla użytkowników kupujących bilety za pomocą swojego zarejestrowanego konta. Po zakończeniu podróży Pasażerowie mogą wyrazić swoją ocenę przejazdu. Ponadto wszyscy użytkownicy zapisani do programu lojalnościowego Partner PLUS otrzymają za każdą ocenę dodatkowe 100 punktów!

Czytaj wiecej >>
Aktualności Autobusem nad morze i nad jezioro Zaplanuj wakacyjne podróże autobusem! Olsztyn zachwyca zimą i latem A może na narty na Mazury Zimowe podróże Krynica-Zdrój Zmiana rozkładu jazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2022 Matour Poland sp.z o.o nowym partnerem dworca online Podróżuj z miasta Ustki do Zakopanego Podróżuj do miasta Gołdap z Polonusem Integracja systemów sprzedażowych PKP Intercity i Polonus Sanatoria i uzdrowiska w Polsce Zmiany na linii Warszawa-Łeba i Łeba-Warszawa (przewoźnik Polonus) Wakacyjne połączenie z Zamościa do Ustki Przewoźnik Polonus wznawia linię z Warszawy do Stalowej WolI Giżycko, w sercu Mazur Promocja „Łączymy Polskę dzielimy ceny” od przewoźnika Polonus Polonus od 28 maja wprowadza kolejny, kurs z Warszawy do Grudziądza Polonus z nową trasą Warszawa - Inowrocław Polonus uruchomił sprzedaż biletów na kursy wakacyjne! Wakacyjne połączenie przewoźnika INTER Więcej połączeń z Warszawy do Mrągowa Nowa linia Warszawa - Kraków - Zakopane Polonus od 14 maja wznawia linię do Krynicy-Zdrój Jeszcze więcej połączeń z Warszawy do Giżycka Nowe połączenie przewoźnika Polonus Warszawa - Płock Zmiana rozkadu jazdy przewoźnika Polonus od 6 kwietnia 2021 r. Odkryj z Dworcem Online Dolny Śląsk A może Olsztyn na wiosnę? Weekendowe połączenie do Grudziądza Zmiana rozkadu jazdy przewoźnika Polonus od 8.11.2020 r. Zmiana rozkadu jazdy przewoźnika Polonus od 2.11.2020 r. Zmiana rozkładu jazdy przewoźnika Polonus Nowe linie przewoźnika Neobus Zaplanuj weekend w Bieszczadach Agat więcej połączeń na Ukrainę Nocne połączenie Polonus do Krynicy-Zdrój Nowe połączenie przewoźnika Majer Bus Nowe połączenie przewoźnika Sand-Bus Z Polonusem do Tomaszowa Mazowieckiego Jesienny wypad na Mazury. Podróżuj tanio jesienią Dbajmy o siebie i o innych! Program lojalnościowy Pasażer PLUS Toruń na weekend Zmieniamy się dla Was Logowanie za pomocą Facebook i Google Oceń swoją podróż autobusem Promocja na bilety Majer Bus! Sukces sprzedażowy Dworca Online Nowe trasy autobusowe INTER-BUS na Dworcu Online Nowi przewoźnicy na pokładzie Kursy łączone na Dworcu Online Żak Express na Dworcu Online Połączenia międzynarodowe