A może Olsztyn na wiosnę?

A może Olsztyn na wiosnę z przewoźnikiem Polonus

Choć przed nami miesiące, w których pogoda na pewno będzie nas zaskakiwać, to zdecydowanie warto zacząć sobie planować krótsze, bądź dłuższe wycieczki, które – mamy ogromną nadzieję – będzie można spokojniej realizować wraz z nadejściem wiosny. W szczególności, jeśli myśli się o miejscu, które i w słońcu, i w deszczu – zawsze zaskakuje swoim pięknem i umożliwia napełnienie płuc świeżym powietrzem! Położony między jedenastoma jeziorami, pełen zieleni i oferujący mnóstwo atrakcji Olsztyn, tylko czeka na głodnych wrażeń odkrywców!Jeśli macie ochotę poznać pozostałości średniowiecznych fortyfikacji obronnych – koniecznie zróbcie sobie spacer po olsztyńskiej Starówce.  A może chcielibyście podążać śladami Mikołaja Kopernika? Zajrzyjcie do gotyckiego zamku kapituły warmińskiej!

Rejon jest pełen wariantów spełniania wolnego czasu, także dla najmłodszych. Dzieci (i nie tylko!) zachwycą się Muzeum Przyrody, gdzie znajduje się 19 tysięczna kolekcja eksponatów z zakresu botaniki, zoologii i geologii. Robi wrażenie, prawda?

Nie sposób nie wspomnieć o hektarach lasów i jezior – bliski kontakt z naturą jest nieocenionym atutem wyboru tego kierunku. Perspektywa wiosennego wyjazdu – kusi jeszcze bardziej!

OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA

Do Olsztyna dostaniecie się autobusami przewoźnika Polonus oraz PKS Olsztyn – te zaczynają  podróż na Dworcu Zachodnim w Warszawie i kończą na Dworcu Autobusowym w Olsztynie.

 Zachęcamy do spakowania plecaka, zaproszenia przyjaciół i przeżycia nowej przygody – idealnie by rozpocząć zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę!

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów, studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny, oraz 30% ulga dla weteranów.