Jesienny wypad na Mazury.

Kierunek Giżycko

Ciekawą propozycją jest weekendowy wypad do Giżycka. I choć jest już jesień, pogoda wciąż dopisuje. Warto wybrać się z przyjaciółmi czy rodzinną wycieczkę.Giżycko to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku i doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu.

Unikalne krajobrazy dziewiczej przyrody, kilometry szlaków pieszych i rowerowych i przede wszystkim błękitne lustra jezior, tylko zapraszają, by zostać tu na dłużej.


Trasa pomiędzy Giżyckiem, a Warszawą jest bardzo popularną trasą krajową, która łączy stolicę Polski z pięknym, mazurskim miastem. Można ją pokonać autobusami dalekobieżnymi, które zdobywają w ostatnim czasie coraz większą rzeszę zwolenników, a jej dodatkowym atutem jest niska cena biletu autobusowego.

Pamiętaj jednak, że autobusy Warszawa – Giżycko obsługiwane są przez różnych przewoźników, jak Polonus oraz STALKO Przybysz i Wspólnicy pokonując różne trasy. Wybór przewoźnika należy oczywiście do Ciebie.

Autobusy z Warszawy do Giżycka przewoźnika Polonus rozpoczynają podróż z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia pokonując trasę przez takie miasta jak: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Pisz, Ruciane-Nida, Mikołajki czy Ryn. Natomiast autokary firmy Stalko pokonują trasę przez takie miasta jak: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Pisz, Orzysz, Miłki

Sprawdź rozkład jazdy i kub bilet


OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA