Matour Poland sp.z o.o nowym partnerem dworca online


Nowy Partner Dworca Online

Miło nam Was poinformować o kolejnej nowej ofercie w serwisie dworzeconline.pl! Uruchomiliśmy właśnie sprzedaż biletów na linii Augustów - Gdańsk przewoźnika Matour Poland sp.z o.o, który świadczy usługi przewozu osób od 1995 roku! Flota przewoźnika to wyłącznie nowoczesne, luksusowe autokary gwarantujące najwyższą jakość, które spełniają najnowsze normy ekologiczne oraz bezpieczeństwa. Autobusy zapewniają komfortowy przejazd nawet na dłuższych odcinkach: są klimatyzowane, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, WC, lodówki oraz sprzęt multimedialny (monitory LCD, DVD).


Zachęcamy Was do zapoznania się z rozkładami jazdy i rezerwowania  biletów popularnych kierunków podróży, które realizuje nowy partner Dworca Online. Matour w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz ulgi handlowe w wsokości 20% dla: Senior (od 60 roku życia), Uczniow (do 20 roku życia), Studentów (do 26 roku życia) oraz dla dzieci (do lat 6) w wysokości 50%


Podróżuj z miasta Augustów do Gdańska

Autobus kursuje w poniedziałki, środy i piątki z Augustowa ul. Jonkajtysa MZK o godzinie 06:30. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Gdańsku odjeżdża  o godz.14:00, by dotrzeć do Augustowa o godz. 20.25. Trasa prowadzi przez takie miasta jak:  Augustów - Ełk - Grajewo - Biała Piska - Pisz - Ruciane Nida - Mrągowo - Olsztyn - Ostróda - Elbląg - Gdańsk
Gdańsk - Miasto Wolności i Solidarności, morska stolica Polski i jeden z największych portów bałtyckich. Tętniący życiem Gdańsk ma ponad 1000 letnią historię, którą można poczuć w murach Starego Miasta. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto - jeden z najchętniej odwiedzanych ośrodków turystycznych w Polsce ze względu na wielość atrakcji, różnorodność wydarzeń kulturowych, fantastyczną kuchnię i - oczywiście - morze, piaszczyste plaże i zapierające dech w piersiach klify.

Zabytki Gdańska -
to nie tylko zabudowa najstarszych jego regionów (Główny Ratusz, Wyspa Spichrzów, Fontanna Neptuna...), ale parki (np. Park Oliwski), czy rezerwaty przyrody. Odwiedzając Gdańsk nie można zapomnieć o historii współczesnej miasta - to własnie tutaj w Stoczni Gdańskiej w 1980 roku rozpoczął się słynny strajk, który stał się symbolem walki o wolność i niezależność kraju. To wydarzenie zmieniło losy nie tylko miasta, ale i wpłynęło na bieg międzynarodowych wydarzeń.