Modlin Bus i OkBus już w sprzedaży

Miło poinformować nam, że uruchomiliśmy sprzedaż biletów na połączenia ModlinBus oraz OkBus, które znane są przede wszystkim z dojazdów na Lotnisko Modlin.

Bilety na Dworcu Online dostępne są w sprzedaży na minimum 48h przed odjazem. Czyli aby kupić bilet należy zakupić bilet na odjeżdżający kurs

Bilety na połączenia do Modlina (Lotnisko Modlin)

ModlinBus to uznany na rynku przewoźnik realizujący bezpośrednie przejazdy z Warszawy na lotnisko Modlin i wyłączny operator autobusowy akredytowany przez Lotnisko Warszawa-Modlin. Firma rozpoczęła działalność w lipcu 2012 i od tego rozwija swoją ofertę. Chcąc sprostać potrzebom podróżnych w 2015 roku powołano nową markę autobusową OKbus, która realizuje przewozy z innych miast.

ModlinBus i OKBus posiadają nowoczesną flotę autokarów, które wyposażone są w komfortowe fotele z szerokim zakresem regulacji i skórzaną tapicerką, bezpłatne WiFi, klimatyzację oraz gniazdka 230 V.

Przewoźnicy ModlinBUS i OKBus obsługują połączenia autobusowe na Lotnisko Modlin. Głównymi miastami, z których realizowane są połączenia autobusowe to: Łódź (Dworzec Autobusowy), Warszawa (Pałac Kultury i Nauki, Lotnisko Chopina), Toruń (Dworzec Autobusowy), Włocławek (Dworzec Autobusowy), Płock.

Dostępne połączenia ModlinBUS i OKBus na Lotnisko w Modlinie:

Warszawa - Port Lotniczy Modlin sprawdź połączenia >>
Warszawa - Łódź sprawdź połączenia >>
Warszawa - Toruń sprawdź połączenia >>


Port Lotniczy Modlin - Warszawa sprawdź połączenia >>
Port Lotniczy Modlin - Toruń sprawdź połączenia >>
Port Lotniczy Modlin - Łódź sprawdź połączenia >>


Toruń - Port Lotniczy Modlin sprawdź połączenia >>
Łódź - Port Lotniczy Modlin sprawdź połączenia >>
Łódź - Warszawa sprawdź połączenia >>


Toruń - Warszawa sprawdź połączenia >>

Zobacz galerię przewoźników ModlinBus i OKBus:

Zapraszamy do podróżowania z ModlinBUs oraz OkBus!