Nocne połączenie Polonus do Krynicy-Zdrój

Informacja archiwalna

Polonus z nowym nocnym kursem do Krynicy-Zdrój

Przewoźnik autokarowy Polonus zwiększył częstotliwość kursowania w ramach linii łączącej stolicę z Krynicą-Zdrój. Od 28 sierpnia został dodany drugi, wieczorny kurs. Dzięki temu zwiększy się również obecność biało-czerwonych autokarów Polonus w takich przepięknych miastach, jak Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz, Muszyna.

Autokary narodowego przewoźnika wyruszają w trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia ze stanowiska numer 7 o godzinie 20:30, by dotrzeć do celu podróży o godz. 05:35. Natomiast wyjazd z Krynicy-Zdrój w kierunku Warszawy będzie się odbywał o godz. 19:00.

Krynica-Zdrój oferuje wiele interesujących atrakcji dla wszystkich, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pragną spędzić aktywnie weekend czy też krótki urlop. Niezależnie od pory roku i warunków pogodowych czas śmiało można tu wypełnić rozmaitymi atrakcjami i z pobytu w Krynicy-Zdroju wycisnąć maksymalną dawkę frajdy, relaksu i niecodziennych przeżyć! Oprócz atrakcji takich jak np. miejsca spacerowe, punkty widokowe z pięknymi widokami, szlaki turystyczne czy kolejki linowe od niedawna można także korzystać z długiej i bezpiecznej ścieżki rowerowej AquaVelo. Ponadto ogromna ilość rodzin, dzieci i młodzieży bawi się świetnie w parku linowym, na sankostradzie czy torze gokartowym.

OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA