Nowa linia Warszawa - Kraków - Zakopane

Nowa linia Warszawa - Kraków - Zakopane

Drodzy Klienci, mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Warszawski przewoźnik Polonus  udostępnił sprzedaż swoich biletów na nowo otwarty kurs z Warszawy do Zakopanego. Trasa nowej linii prowadzi przez takie miejscowości jak: Białobrzegi, Radom, Kielce, Kraków, Myślenice, Nowy Targ i  Poronin. Przewoźnik do obsługi swoich nowych połączeń przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary.


Autokary Warszawskiego przewoźnika w ramach nowego połączenia odjeżdżać będą z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie  06:50, by do Zakopanego dotrzeć o godzinie 14:00. Autobus powrotny z Zakopanego będzie odjeżdżał o godzinie 15:15 i o godzinie 22:20 będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia.

Kielce - Zakopane

Bilety na trasie Kielce - Zakopane dostępne są już od 34 zł

Kup bilet >>

Kraków - Zakopane

Bilety na trasie Kraków - Zakopane dostępne są już od 20 zł

Kup bilet >>

Warszawa - Zakopane

Bilety na trasie Warszawa - Zakopane dostępne są już od 70 zł

Kup bilet >>


Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.