Nowe linie przewoźnika Neobus

Odwiedź Zakopane z przewoźnikiem Neobus

Od 28 października podkarpacki przewoźnik Neobus uruchamia nowe linie autokarowe wzbogacając tym samym swoją siatkę połączeń.

Ta nowa siatka to trzy linie:

N6: Warszawa – Zakopane z trasą: Warszawa (Dworzec Zachodni) - Radom (Dworzec Autobusowy) - Kielce (DworzecAutobusowy ) - Kraków (MDA) - Zakopane (Dworzec Autobusowy).

 N7: Warszawa - Kraków – Rzeszów z trasą: Warszawa (Dworzec Zachodni) - Kielce (Dworzec Autobusowy) - Kraków (MDA) - Rzeszów (Dworzec Autobusowy).

 N8: Rzeszów - Kraków – Zakopane z trasą: Rzeszów (Dworzec Autobusowy) - Kraków (MDA) - Zakopane (Dworzec Autobusowy).

Przedsprzedaż biletów na nowe trasy realizowane przez przewoźnika NEOBUS prowadzona jest na platformie sprzedażowej  dworzec online na 15 dni przed planowanym wyjazdem.

Neobus oferuje przejazdy komfortowymi autokarami, które wyposażone są w wygodne rozkładane fotele, gniazdka z prądem, toaletę, klimatyzację oraz darmowe WiFi. Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50% ceny biletu.

Miłośnicy polskich gór już teraz mogą planować swoje jesienno- zimowe  podróże do stolicy Tatr. Zgodnie z rozkładem jazdy, który obowiązywać będzie od 28 października 2020 r. autokary przewoźnika Neobus z Warszawy do Zakopanego będą odjeżdżać z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 11:30 i 23:25 natomiast z Zakopanego do Warszawy w godzinach 11:15 i 22:40