Podróżuj do miasta Gołdap z Polonusem


Podróżuj do miasta Gołdap z Polonusem

Drodzy Pasażerowie! Miło nam Was poinformować, że przewoźnik autobusowy Polonus już od 3 września wznawia linię łączącą Warszawę z Gołdapią. Trasa prowadzić będzie przez takie miejscowości jak: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Stawiski, Szczuczyn, Grajewo, Prostki, Ełk, Olecko, Kowale Oleckie, Pogorzel i Gołdap.


Autobus kursować będzie codziennie z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 09:15. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Gołdapi odjeżdżać będzie o godz.10:15 (od 4 września), by dotrzeć do Warszawy o godz. 16.00.

Gołdap to nie tylko świetny punkt wypadowy do graniczącego z nim Obwodu Kaliningradzkiego, ale także sławne w całym kraju uzdrowisko z dużą, otwartą kilka lat temu tężnią solankową. Jeżeli więc potrzebujesz wzmocnienia przed zbliżającą się wielkimi krokami jesienią  zapraszamy do skorzystania z naszej linii obsługiwanej przez biało-czerwone nowoczesne autokary!

Łomża
Gołdap
Olecko


Pasażerowie Polonusa podczas podróży mogą też korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne.

Połączenia autobusowe z Warszawy