Podróżuj tanio jesienią

Informacja archiwalna

Podróżuj tanio jesienią

Podróże jesienią to doskonała okazja, aby skorzystać z tańszych powakacyjnych ofert i zaoszczędzić na kosztach wyjazdu. Im szybciej zdecydujesz się na kupno biletu, tym większa jest szansa, iż uda Ci się zapłacić za niego niższą cenę.

 


Najtańsze bilety autokarowe potrafią rozejść się w przeciągu kilku minut. W pewnym względzie kupno tańszego biletu jest rodzajem loterii.

Mazury to doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu, zarówno dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport, jak i dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia od codzienności.

OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIAMiasto Mrągowo to słynny ośrodek turystyczny i wypoczynkowy na Mazurach wraz z popularnym dorocznym Piknikiem Country. 

Giżycko jest pięknie położone w centralnej części Pojezierza Mazurskiego w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. To miasto powiatowe pomiędzy dwoma jeziorami: Niegocin, Tajty i Kisajno (południowa część jeziora Mamry).


Olsztyn to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, otoczone jeziorami i lasami – jest ich aż 11 w samych granicach miasta. Latem jest to ogromna atrakcja dla kajakarzy. Jednak nie tylko natura i piękne krajobrazy zachęcają do przyjazdu w te malownicze okolice. Interesujące miejsca w mieście przyciągają turystów.


Ruciane-Nida leży wśród obszarów leśnych Puszczy Piskiej, w południowej części Pojezierza Mazurskiego, nad jeziorami Nidzkie i Guzianka Wielka połączonymi Kanałem Nidzkim zbudowanym w drugiej połowie XVIII wieku. W pobliżu Rucianego-Nidy położone są takie miasta, jak: Mikołajki (ok. 23 km), Mrągowo (ok. 33 km) czy Szczuczyn (ok. 53 km).Połączenia autobusowe z Warszawy

Perełką powiatu nowosądeckiego w województwie małopolskim jest uzdrowisko Krynica-Zdrój. To górskie uzdrowisko, leżące w Beskidzie Sądeckim nad potokiem Kryniczanka.

Krynica-Zdrój to niewielkie miasto w województwie małopolskim, położone w Beskidzie Sądeckim, do którego istnieją regularne połączenia autobusowe. Nieopodal Krynicy-Zdrój znajdują się Muszyna (ok. 10 km.), Grybów (ok. 28 km.), Nowy Sącz (ok. 33 km.), Stary Sącz (ok. 36 km.), Piwniczna Zdrój (ok. 39 km.), Gorlice (ok. 42 km.), Limanowa (ok. 60 km.) oraz Tarnów (ok. 86 km.).


OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA

W samym sercu Krynicy, miejscem, do którego warto zajrzeć przy okazji pobytu jest Muzeum Nikifora, utworzone w XIX wiecznej, mieszczącej się na małopolskim szlaku architektury drewnianej willi Romanówka. Znajduje się tam spory zbiór prac jednego z najwybitniejszych prymitywistów malarstwa, Nikifora Krynickiego. Natomiast na terenie gminy Krynica znajduje się ciekawy Szlak Cerkwi Łemkowskich, łączący zabytkowe obiekty sakralne Łemków.

Połączenia autobusowe z Warszawy