Podróżuj z miasta Ustki do Zakopanego


Podróżuj z miasta Ustki do Zakopanego

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie  sprzedażowej  www.dworzeconline.pl, pojawiły się nowe, codzienne połączenia przewoźnika AD Euro-Trans Biuro Podróży z  Ustki do Zakopanego, trasa prowadzi przez takie miasta jak:   Bytów - Chojnice -  Bydgoszcz -  Toruń -  Włocławek  - Łódź  - Częstochowa -  Katowice - Kraków - Myślenice - Rabka - Zdrój -  Nowy Targ


Zachęcamy Was do zapoznania się z rozkładami jazdy i rezerwowania  biletów popularnych kierunków podróży, które realizuje nowy partner Dworca Online.

Autobus kursuje codziennie z Dworca Autobusowego w Ustce o godzinie 17:00. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Zakopanem odjeżdża  o godz.17:00, by dotrzeć do Ustki o godz. 07.00.

Upały mamy już za sobą, ale lato wciąż trwa i cieszy swoimi urokami! Bałtyckie zachody Słońca cieszą oko feerią barw. I choć niekiedy warto oglądać je w swetrze, to i taka opcja jest fantastyczna, gdy ma się przed sobą morze po horyzont i miękki piasek pod stopami.

Praktycznie po środku polskiego wybrzeża znajduje się cudne miasteczko z długą historią. A jest to... Ustka! Serdecznie polecamy Wam ją odwiedzić i spojrzeć wieczorem w niebo!

Ustka Dziś turystyczno-uzdrowiskowe miasto portowe Ustka jest położone u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Ustka to przepiękne kąpielisko nadbałtyckie, którego malownicze, wąskie uliczki ozdobione są kaszubskimi chatami rybackimi i szachulcowymi kamieniczkami z XIX wieku.