Polonus od 14 maja wznawia linię do Krynicy-Zdrój


Od 14 maja Polonus wznawia linię do Krynicy-Zdrój

Przewoźnik autobusowy Polonus, wznawia od 14 maja trasę Warszawa - Krynica-Zdrój. Włączenie tej linii do siatki połączeń, zapewni dodatkowe połączenie ze stolicą mieszkańcom takich miejscowości jak: Białobrzegi Radomskie, Radom, Skarżysko Kamienna, Kielce, Busko-Zdrój, Stopnica, Szczucin, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów, Czchów, Łosina Dolna, Nowy Sącz i Łabowa. Autobus kursować będzie codziennie - bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej www.dworzeconline.pl.


Autokar  przewoźnika Polonus wyruszy w trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia ze stanowiska numer 7 o godzinie 08:00, by dotrzeć do celu podróży o godz. 17:00. Natomiast wyjazd z Krynicy-Zdrój w kierunku Warszawy będzie się odbywał o godz. 09:10.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

 
Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.


Krynica-Zdrój oferuje wiele interesujących atrakcji dla wszystkich, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pragną spędzić aktywnie weekend czy też krótki urlop. Niezależnie od pory roku i warunków pogodowych czas śmiało można tu wypełnić rozmaitymi atrakcjami i z pobytu w Krynicy-Zdroju wycisnąć maksymalną dawkę frajdy, relaksu i niecodziennych przeżyć! Oprócz atrakcji takich jak np. miejsca spacerowe, punkty widokowe z pięknymi widokami, szlaki turystyczne czy kolejki linowe od niedawna można także korzystać z długiej i bezpiecznej ścieżki rowerowej AquaVelo. Ponadto ogromna ilość rodzin, dzieci i młodzieży bawi się świetnie w parku linowym, na sankostradzie czy torze gokartowym.