Polonus od 28 maja wprowadza kolejny, kurs z Warszawy do Grudziądza

Polonus z trzecim kursem z Warszawy do Grudziądza

Już od 28 maja przewoźnik Polonus powiększy swoją siatkę połączeń o dodatkowy kurs łączący Warszawę z Grudziądzem. Wyjazdy ze stolicy będą się odbywały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w godzinach 07:40,09:40 i 16:00 natomiast z Grudziądza o godz. 07:00,14:00 i 16:10. Trasa przejazdu prowadzi przez takie miasta jak: Płońsk – Drobin – Sierpc – Rypin – Brodnica – Jabłonowo Pomorskie i Radzyń Chełmiński. Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróży na  www.dworzeconline.pl.


Grudziądz jest jednym z wielu miast, które z pewnością warto odwiedzić. To ciekawa propozycja wyjazdu dla tych, którzy chcą zwiedzać, doświadczać i poznawać.

Co warto zobaczyć w Grudziądzu?

  •     Rynek w Grudziądzu
  •     Zespół Spichlerzy  
  •     Bazylika Świętego Mikołaja
  •     Ruiny Zamku Krzyżackiego i Wieża Klimek
  •     Punkt widokowy „Panorama Grudziądza”

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.

                      Sierpc                                        Brodnica                                        Grudziądz 

OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIABilety przewoźnika Polonus dostępne są w sprzedaży na platformie sprzedażowej dworzec online. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości rezerwacji podróży i kupienia biletu

Połączenia autobusowe z Warszawy na trasie do Grudziądza