POLONUS uruchamia sprzedaż na kursy wakacyjne

Aż 6 wakacyjnych linii, ponad 20 wypoczynkowych miast, takich jak Kołobrzeg, Krynica Morska, Łeba, Władysławowo, Mielno, Darłówko Jastrzębia Góra czy Giżycko i Mikołajki w nowym, letnim rozkładzie jazdy Polonus.

Właśnie rozpoczęliśmy przedsprzedaż na gorące letnie połączenia. Najpopularniejsze wakacyjne kurorty i miejscowości w zasięgu ręki.

Bilety autobusowe na kursy wakacyjne PKS POLONUS

Morze czy Mazury?

Wakacyjne kurorty już niebawem przeżywać będą prawdziwe oblężenie. Warto zatem właśnie teraz zadbać o to, by zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż na wymarzone wakacje.

W letnim rozkładzie jazdy nie zabraknie najbardziej popularnych i lubianych przez Polaków zakątków Polski. Na stronie dworzeconline.pl już teraz można rezerwować bilety na podróże w terminach od 23 czerwca aż do 31 sierpnia na trasy:

  • Warszawa – Krynica Morska, przez Stegnę i Kąty Rybackie
  • Warszawa – Łeba, przez: Gdańsk, Puck, Władysławowo, Jastrzębią Górę, Karwię i Dębki
  • Warszawa – Darłówko, przez: Koszalin, Mielno, Łazy, Dąbki i Darłowo
  • Warszawa – Kołobrzeg
  • Warszawa – Mileno
  • Warszawa – Giżycko, przez: Ruciane-Nida, Mikołajki, Ryn i Wilkasy

Dostępne ulgi oraz promocje:

Na kursach wakacyjnych obowiązują wszystkie ulgi handlowe oraz ustawowe. Wybierając się w letnią podróż z Polonusem, warto również skorzystać z wakacyjnej promocji „Tanie Powroty”, umożliwiającej zakup online biletu powrotnego taniej o 30%, przy równoczesnym zakupie biletów w obie strony.

Co więcej – wakacyjne kursy objęte są programem lojalnościowym „Pasażer Plus”, w którym za zakup biletów na naszej stronie – nawet tych w promocyjnych cenach – podróżni otrzymują 5 punktów za każdą wydaną złotówkę, wymiennych na bezpłatne bilety Polonusa.

Zapraszamy do zakupów biletów oraz podróżowania z PKS POLONUS