Polonus uruchomił sprzedaż biletów na kursy wakacyjne!


Polonus uruchomił sprzedaż biletów na kursy wakacyjne!

Na trasie wakacyjnych linii Polonusa znajdą się najpopularniejsze w sezonie letnim nadmorskie i mazurskie miejscowości: Krynica Morska, Gdańsk, Puck, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane Nida czy Giżycko. Wakacyjne kurorty już niebawem przeżywać będą prawdziwe oblężenie.


 Warto zatem właśnie teraz zadbać o to, by zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż na wymarzone wakacje. W letnim rozkładzie jazdy nie zabraknie najbardziej popularnych i lubianych przez Polaków zakątków Polski. Na naszej stronie już teraz można rezerwować bilety na podróże w terminach od 26 czerwca aż do 31 sierpnia

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.