Wakacyjne połączenie z Zamościa do Ustki

Wakacyjne połączenie z Zamościa do Ustki

Sezon wakacyjny oraz znoszenie ograniczeń w podróżowaniu powodują, że w rozkładach jazdy na portalu sprzedażowym dworzeconline.pl przybywa coraz więcej połączeń autobusowych. Bez względu na to czy planujesz krótszą czy dłuższą podróż warto zaplanować ją z wyprzedzeniem. Z Dworcem Online, możesz odwiedzić ciekawe miejsca, spędzić czas wspólnie z rodziną oraz odpocząć w różnych regionach Polski. W ofercie znajdziesz dogodne połączenie, łączące Zamość z Ustką przewoźnika  P.W. ZBYSZKO.Przewoźnik P.W. ZBYSZKO do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary. Trasa z Zamościa do Ustki prowadzi przez takie miasta jak: Krasnystaw, Lublin, Warszawa, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Tuchola , Chojnice, Człuchów, Biały Bór, Miastko, Słupsk, Ustka

Zamość to piękne i zabytkowe miasto znajdujące się w województwie lubelskim. Często bywa nazywane "perłą renesansu" z uwagi na unikalny i niezwykły zespół architektoniczno-urbanistyczny Starego Miasta, które jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Do Zamościa można dojechać z wielu miast na terenie całego kraju, między innymi są to: Warszawa, Ustka, Tomaszów Lubelski, Słupsk, Lublin.
Zamość to historyczne miasto, dlatego nie brakuje w nim zabytków. Najwięcej wartych zobaczenia obiektów zlokalizowanych jest na niezwykłym Starym Mieście. Na szczególne uznanie zasługuje majestatyczny Ratusz z 52-metrową wieżą oraz monumentalnymi schodami, a także zaprojektowana przez Bernardo Morando i ufundowana przez Jana Zamoyskiego katedra uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich świątyń.


W Zamościu nie brakuje również klimatycznych kamieniczek, historycznych pomników oraz potężnych fortyfikacji. Na wyjątkową uwagę zasługuje rotunda, czyli budowla forteczna wybudowana na wyspie otoczonej przez rozlewiska i bagna w pierwszej połowie XIX wieku.

OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA


Ustka

Ustka – miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, siedziba gminy wiejskiej Ustka, na historycznym Pomorzu Zachodnim. Ustka jest położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest miastem portowym, uzdrowiskiem z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi.