Weekendowe połączenie do GrudziądzaKolejne, weekendowe połączenie do Grudziądza!

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy już od piątku, 4 grudnia powiększy swoją siatkę połączeń o dodatkowy kurs łączący Warszawę z Grudziądzem. Wyjazd ze stolicy będzie się odbywał o godzinie 07:40, natomiast z Grudziądza o godz. 14:00. Połączenie będzie realizowane w wybrane dni tygodnia, tj. w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki.To oznacza, że kursy we wtorki, środy i czwartki pozostają odwołane. Dzięki temu pasażerowie w weekendy będą mieć możliwość korzystania z 2 kursów dziennie realizowanych na tej trasie. Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróżyW autokarach obowiązują rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, tj. obowiązek noszenia maseczki zakrywającej usta i nos.

Dodatkowo od dnia 17.10.2020 r. w związku z wprowadzonymi obostrzeniami, może być zajęte 50% miejsc siedzących w autobusie. Na pokładach autobusów obowiązuje reżim sanitarny:

W autokarach obowiązują rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, tj. obowiązek noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Na pokładach autobusów obowiązuje reżim sanitarny:

  • wszyscy pasażerowie powinni posiadać i podróżować w maseczce ochronnej,
  • pojazdy są regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń oraz ozonowane,
  • podczas oczekiwania na przystanku należy zachować bezpieczną odległość pomiędzy innymi pasażerami,
  • pasażer, który będzie posiadał objawy choroby, takie jak kaszel, duszności, wysoka temperatura - nie zostanie wpuszczony na pokład autokaru.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów, studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.