Więcej połączeń z Warszawy do Mrągowa


Od 14 maja więcej połączeń na trasie z Warszawy do Mrągowa

Od 14 maja br., przewoźnik autobusowy Polonus, wznawia połączenie autobusowe z Warszawy - Mrągowa, zapewniając tym samym dodatkowe połączenia z takim miejscowościom jak: Pułtusk, Maków Mazowiecki, Kolno, Przasnysz, Chorzele, Szczytno, Biskupiec i Sorkwity.. Autobus kursować będzie codziennie - bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej www.dworzeconline.pl.


Przewoźnik swoim pasażerom i pasażerkom zapewnia bezpieczne i komfortowe warunki podróży. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, w autokarach zajętych być może 50% miejsc siedzących. Procedury  obejmują także obowiązek noszenia maseczek zakrywających usta i nos.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.


Bilety przewoźnika Polonus dostępne są w sprzedaży na platformie sprzedażowej dworzec online. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości rezerwacji podróży i kupienia biletu

Autobusy będą kursowały codziennie - z Warszawy do Mrągowa o godzinie  06:15, a z Mrągowa do Warszawy o godzinie 13:00