Z Polonusem do Tomaszowa Mazowieckiego


Nowy kurs na linii do Tomaszowa Mazowieckiego

Dobra wiadomość dla tomaszowian! podróżujących pomiędzy Warszawą a Tomaszowem Mazowieckim. Polonus, przewoźnik autokarowy z Warszawy, od 18 września powiększył swoją siatkę połączeń o nowy kurs łącząc Tomaszów Mazowiecki z Warszawą o godzinie 18:40. Dzięki temu pasażerowie zyskają możliwość korzystania z aż pięciu kursów dziennie realizowanych na tej trasie. Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne na platformie sprzedażowej dworzeconline.pl.


W samym tylko Tomaszowie Mazowieckim autokary Polonus zatrzymują się aż w sześciu miejscach, dzięki czemu pasażerowie mogą w wygodny sposób dojechać do zamierzonego celu. Przystankiem końcowym z Warszawy, a zarazem początkowym na kursie powrotnym jest Arena Lodowa, wyjątkowe miejsce na mapie Polski dla wszystkich miłośników łyżwiarstwa.

Polonus rozpoczyna swoje kursy na zarządzanym przez Przewoźnika Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinach 07:30, 08:15 (kurs pośpieszny do Kudowy – Zdroju, z przystankami na dworcach autobusowych w Rawie Mazowieckiej i Tomaszowie Mazowieckim) 12:45. 16:15, 18:15.

Spod Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim autokary Polonusa wyruszają w kurs powrotny do Warszawy o godzinach 05:40, 09:40, 15:30 i 18:40. Pośpieszny kurs z Kudowy – Zdroju do Warszawy odjeżdża z dworca autobusowego w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 17:15.

OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA