Zmiana rozkadu jazdy przewoźnika Polonus od 6 kwietnia 2021 r.


Zmiana rozkładu jazdy przewoźnika Polonus na trasie do Kudowy-Zdrój od 6 kwietnia 2021 r.


Kurs Warszawa - Wrocław to jedna z Waszych ulubionych tras. Zdajemy sobie sprawę, że ta podróż jest bardzo często związana z załatwianiem Waszych obowiązków, czy niezbędnej pracy, bo w ostatnim czasie zalecane jest, by realizacja większych podróżniczych planów była odłożona w czasie.W związku z tym, w dalszym ciągu tę trasę będziemy realizować, zachowując oczywiście środki ostrożności.Reagując jednak na sytuację pandemiczną w naszym kraju, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich i zdrowie, które jest teraz najważniejsze, przychodzimy dziś do Was z wiadomością, że od 6 kwietnia relacja Warszawa - Kudowa-Zdrój zostanie skrócona właśnie do stolicy Dolnego Śląska.


Oznacza to, że:
- kursy na odcinku Wrocław - Kudowa-Zdrój (relacja Warszawa - Kudowa-Zdrój z godz. 08:15) zostają zawieszone od dnia 06.04.2021 roku do odwołania;
- kursy na odcinku Kudowa-Zdrój - Wrocław (relacja Kudowa-Zdrój - Warszawa z godz. 08:35) zostają zawieszone od dnia 07.04.2021 do odwołania.
Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce miejscowości wypoczynkowe i sanatoryjne ożywią wczasowicze i kuracjusze, tymczasem dbajmy o siebie i o swoich bliskich!i.