Zmiana rozkadu jazdy przewoźnika Polonus od 8.11.2020 r.Zmiana rozkładu jazdy przewoźnika Polonus

Szanowni Pasażerowie i użytkownicy Dworca Online, Spółka Polonus informuje, że w związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, od dnia 8.11.2020 r. z przyczyn ekonomicznych zostaje zmieniony rozkład jazdy narodowego przewoźnika autokarowego Polonus. Zmiany, które zostały wprowadzone dotyczą czasowego ograniczenia wykonywania części połączeń dalekobieżnych.Od dnia 8.11.2020 r. do odwołania zostają zawieszone następujące połączenia:

  • Warszawa – Tomaszów Mazowiecki z godz. 07:30
  • Tomaszów Mazowiecki – Warszawa z godz. 09:40
Pozostałe kursy będą realizowane bez zmian. Sprzedaż biletów na wszystkie odwołane kursy została zawieszona. Jednocześnie Spółka Polonus zapewnia zwrot w wysokości 100% ceny biletu wcześniej zakupionego przez dostępne kanały sprzedażowe na kursy, które zostały odwołane w związku z zaistniałą sytuacją. Dodatkowo przypominamy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami, może być zajęte 50% miejsc siedzących w autobusie.

W autokarach obowiązują rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, tj. obowiązek noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Na pokładach autobusów obowiązuje reżim sanitarny:

  • wszyscy pasażerowie powinni posiadać i podróżować w maseczce ochronnej,
  • pojazdy są regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń oraz ozonowane,
  • podczas oczekiwania na przystanku należy zachować bezpieczną odległość pomiędzy innymi pasażerami,
  • pasażer, który będzie posiadał objawy choroby, takie jak kaszel, duszności, wysoka temperatura – nie zostanie wpuszczony na pokład autokaru.
Sytuacja jest stale monitorowana i stosowne działania będą niezwłocznie podejmowane przez Zarząd Spółki, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz kanałów komunikacyjnych w mediach społecznościowych. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności.