Aktualności

Wakacyjne połączenia autobusowe

Od 25 czerwca w letnim sezonie wrócą bezpośrednie, wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc. Tego dnia na drogi wyjadą kursujące z różnych miast i miejscowości autokary, które zapewnią bezpośrednie połączenia nad morze, w góry i na Mazury.

Czytaj więcej »

Więcej połączeń na Ukrainę

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie  sprzedażowej Dworzec Online.pl, oraz w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia pojawiły się nowe, codzienne połączenia AGAT Twoje Biuro Podróży na Ukrainę. Zachęcamy Was do zapoznania się z rozkładami jazdy i rezerwowania biletów popularnych kierunków podróży zgodnie z poniższymi rozkładami:

Czytaj więcej »

Giżycko, w sercu Mazur.

Ciekawą propozycją jest weekendowy wypad do Giżycka.Giżycko jest pięknie położone w centralnej części Pojezierza Mazurskiego w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. To miasto powiatowe pomiędzy dwoma jeziorami: Niegocin, Tajty i Kisajno (południowa część jeziora Mamry). Ogólnie wody zajmują 0,7 procent powierzchni miasta (10 ha).

Czytaj więcej »

Polonus z nową trasą Warszawa - Inowrocław.

Drodzy Pasażerowie! Miło nam Was poinformować, że Przewoźnik autobusowy Polonus uruchomił nową linię łącząca Warszawę z Inowrocławiem. Trasa prowadzić będzie przez takie miasta jak: Warszawa - Czerwińsk nad Wisłą - Płock - Włocławek - Ciechocinek - Toruń  i Inowrocław!  Podróż rozpoczyna się  na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinie 7:20, by do Inowrocławia dotrzeć o godzinie 12:15. Bilety do kupienia już dziś na naszej platformie sprzedażowej dworzeconline.pl

Czytaj więcej »

Podróżuj z i do miasta Grudziądz

Przewoźnik Polonus powiększył swoją siatkę połączeń o dodatkowy kurs łączący Warszawę z Grudziądzem. Wyjazdy ze stolicy odbywają się z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia w godzinach 07:40,09:40 i 16:00 natomiast z Grudziądza o godz. 07:00,14:00 i 16:10. Trasa przejazdu prowadzi przez takie miasta jak: Płońsk – Drobin – Sierpc – Rypin – Brodnica – Jabłonowo Pomorskie i Radzyń Chełmiński. Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróży na  www.dworzeconline.pl.

Czytaj więcej »

Integracja systemów sprzedażowych

Rozwija się współpraca PKP Intercity i PKS Polonus. Pod koniec marca spółki podpisały porozumienie w tej sprawie. Teraz ruszyła integracja systemów sprzedażowych obydwu przewoźników, której celem jest włączenie oferty autobusowego operatora do Wspólnego Biletu. Zakup biletów na połączenia realizowane przez PKP Intercity oraz PKS Polonus w systemach sprzedaży każdego z operatorów został połączony w jedną ścieżkę zakupową, a dane  o rozkładach jazdy obydwu przewoźników zostały zintegrowane.353 r.). Największym atutem miasta jest jego unikatowe położenie wśród lasów i jezior. W granicach Olsztyna znajduje się kilkanaście jezior oraz jeden z największych parków w Europie – Las Miejski.

Czytaj więcej »