Aktualności

Sprzedaż biletów na kursy INTER BUS

Kolejna dobra informacja! po kilku miesiącach oczekiwań przewoźnik INTER wraz z UniBUS uruchamiają sprzedaż biletów na całą ofertę przejazdów! Możecie już kupować bilety na wszystkie połączenia w obrębie Krakowa oraz Aglomeracji Śląskiej. W ofercie m.in. takie popularne trasy jak: Kraków - Katowice, | Gliwice - Kraków | Jaworzno - Kraków czy Rybnik - Katowice.

Czytaj więcej »

Żak Express na Dworcu Online.

Żak Express uruchamia sprzedaż wszystkich biletów autobusowych na swoje połączenia. Cała oferta w sprzedaży na Dworcu Online! Cenisz komfortową, tanią, bezpieczną i urozmaiconą podróż autokarem? Lubisz pracować podczas podróży lub po prostu wypoczywać? Jeśli tak, to kup bilet online i podróżuj autokarami  żak express i ciesz się z jeszcze większej wygody jazdy.

Czytaj więcej »

Oceń swoją podróż autobusem.

Portal sprzedaży biletów autokarowych DworzecOnline.pl posiada funkcję pozwalającą Pasażerom oceniać podróż odbytą z danym przewoźnikiem. Funkcja dostępną jest dla użytkowników kupujących bilety za pomocą swojego zarejestrowanego konta. Po zakończeniu podróży Pasażerowie mogą wyrazić swoją ocenę przejazdu. Ponadto wszyscy użytkownicy zapisani do programu lojalnościowego Partner PLUS otrzymają za każdą ocenę dodatkowe 100 punktów!

Czytaj więcej »

Zaplanuj weekend w Bieszczadach.

Lubisz niedrogie podróże i cenisz sobie wygodę? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Od przewoźnika Neobus cieszącego się sporą popularnością wśród pasażerów. NEOBUS jeden z liderów przewozów w województwie Podkarpackim obsługuje  trasy do miejscowości turystycznych na Podkarpaciu z największych aglomeracji takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów czy Łódź.

Od teraz możecie dokonać na naszej platformie sprzedażowej dworzeconline.pl zakupu biletów na kursy realizowane przez przewoźnika NEOBUS.

Czytaj więcej »

Więcej połączeń do Giżycka

Przewoźnik autobusowy Polonus, uruchomił od 14 maja trasę Warszawa - Giżycko. Włączenie tej linii do siatki połączeń, zapewni dodatkowe połączenie ze stolicą mieszkańcom takich miejscowości jak: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Kolno, Pisz, Ruciane Nida, Ukta, Mikołajki, Ryn i Wilkasy. Autobus kursować będzie codziennie - bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej www.dworzeconline.pl.

Czytaj więcej »

Sanatoria i uzdrowiska w Polsce.

Uzdrowiska polskie są w większości położone w najpiękniejszych rejonach kraju, mają doskonałe warunki klimatyczne, bogate złoża naturalnych tworzyw leczniczych. Polskie uzdrowiska należą do najlepszych w naszej części Europy. Choć uzdrowisk w Polsce znajdziemy ponad 40 – perła wśród nich jest tylko jedna. Tak właśnie określa się położone w sercu Beskidu Sądeckiego miasteczko, które oferuje gościom wszystko to, co szykowny górski kurort może mieć najlepszego Krynica Zdrój

Czytaj więcej »