Aktualności

Bilety autobusowe międzynarodowe

Podróże międzynarodowe kojarzą nam się z samolotem – jest to w końcu najszybszy środek transportu. Jednakże warto rozważyć autobus – w szczególności na krótszych dystansach.Autobus jest relatywnie tanim środkiem transportu, dzięki niemu można dostać się z punktu A do punktu B, a co więcej, podróż przebiega komfortowo.Wyszukiwarka połączeń międzynarodowych sprawia, że możliwa jest podróż w różne zakątki wschodniej Europy.

Czytaj więcej »

Logowanie za pomocą Facebook i Google.

Nowe udogodnienie dla użytkowników Dworca Online! Wprowadzamy nową funkcję umożliwiającą logowanie się do konta użytkownika za pomocą Facebooka oraz konta Google.Jak to działa? Każdy użytkownik, który posiada u nas konto użytkownika może powiązać konto na Dworcu Online z posiadanym kontem Facebook i Google.

Czytaj więcej »

Program lojalnościowy

Dworzec Online udostępnia program lojalnościowy przewoźnika PKS POLONUS - Partner Plus! Program skierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy kupują bilety PKS POLONUS. Za wydane pieniądze przyznawane będą punkty, które można będzie wymieniać na darmowe przejazdy.

Czytaj więcej »

Olsztyn zachwyca zimą i latem.

Kto powiedział, że Warmia i Mazury piękne są tylko latem? Nic bardziej mylnego. Wystarczy zajrzeć do Olsztyna, by przekonać się, ile uroku może mieć w sobie miasto położone nad jeziorami.Olsztyn to największe miasto i stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Leży w północno-wschodniej Polsce, w centrum Pojezierza Olsztyńskiego. Miasto zamieszkuje ponad 176 tys. osób. Historia Olsztyna sięga ponad 650 lat wstecz (data założenia – 1353 r.). Największym atutem miasta jest jego unikatowe położenie wśród lasów i jezior. W granicach Olsztyna znajduje się kilkanaście jezior oraz jeden z największych parków w Europie – Las Miejski.

Czytaj więcej »

Zimowe podróże - Krynica-Zdrój

Na tę porę roku z utęsknieniem czeka wiele osób. Zima to pora roku wyjątkowa w swoim rodzaju zachwyca pięknem, wspaniałymi zimowymi widokami jest również tą porą roku, która to jest chętnie wybierana na urlop. Możliwości i kierunków  na portalu dworzec online jest naprawdę sporo. To nie tylko góry, do których podróżujemy najczęściej o tej porze roku, ale również miejsca, które są popularne w sezonie letnim.

Czytaj więcej »