Jak kupować

Proces zakupów biletów autobusowych na Dworcu Online jest intuicyjny i szybki. Składa się z kilku prostych kroków. Do dyspozycji naszych klientów udostępniamy zaawansowaną wyszukiwarkę połączeń, bogatą ofertę kursów i rodzajów promocji, możliwość zakupów bez rejestracji, a także proste zwroty biletów oraz program lojalnościowy Pasażer PLUS. Wszystko intuicyjne i szybkie.

Sposoby zakupu biletów:

Na Dworcu Online możliwe jest dokonywanie zakupów na dwa sposoby:
1. Zakup biletów autobusowych bez rejestracji / zakładania konta użytkownika
2. Zakup biletów autobusowych z rejestracją konta użytkownika.

Co daje posiadanie konta?

Rejestracja konta użytkownika na Dworcu Online daje możliwość śledzenia swoich zamówień, proste zwroty biletów, specjalne oferty, promocje, dostęp do programu lojalnościowego - im częściej podróżujesz, tym więcej punktów dostajesz!

Płatności PayU:

Płatności odbywają się przez szyfrowany, zabezpieczony system przelewów automatycznych PayU. Klienci mają do wyboru przelewy do najpopularniejszych banków w Polsce oraz płatności kartami.

System transakcyjny Dworca Online ze względów związanych z charakterem usług transportowych czeka 30 minut na informację zwrotną o pozytywnym dokonaniu płatności od rozpoczęcia procedury płatności (przejścia na stronę płatności PayU). Jeżeli z różnych względów płatność nie dojdzie w wyznaczonym czasie transakcja zostanie odrzucona, a bilety nie zostaną wygenerowane.
W takich sytuacjach prosimy o kontakt: pomoc@dworzeconline.pl


UWAGA: PODCZAS PŁATNOŚCI NIE ZMIENIAMY TYTUŁU PRZELEWU!

Zmiana tytułu przelewu spowoduje wygenerowanie błędnej transakcji i problemy z zakupem biletu