Zakup w dwie strony

1. Zakup biletów w dwie strony:

Na Dworcu Online można wygodnie kupować bilety wyjazdowe oraz powrotne w jednym zamówieniu. Aby to zrobić wystarczy podczas wyszukiwania zaznaczyć opcjonalną datę powrotu. W tym celu należy kliknąć w puste pole i z kalendarza wybrać datę powrotu.

Wyszukiwarka biletów Dworzec Online


2. Wybór kursów: wyjazdowego i powrotnego

Z dostępnych kursów wybierz najpierw najdogodniejszy kurs wyjazdowy, a następnie kliknij w zakładkę "POWRÓT" aby pokazać kursy powrotne:

Lista kursów autobusowych - wybór połączenia wyjazdowego i powrotnego


Następnie z dostępnej listy wybierz kurs powrotny. Po prawej stronie pojawi się całość zamówienia zawierająca wybrany kurs wyjazdowy oraz kurs powrotny. Następnie kliknij w niebieski przycisk przejdź dalej.

lista kursów wybór połączenia powrotnego

3. Wybór rodzajów biletów oraz promocji

Wybierz na każdym kursie (wyjazdowym oraz powrotnym) rodzaje biletów z dostępnych ulg handlowych, ustawowych bądź promocji (jeżeli są dostępne). W tym miejscu możesz również wybrać promocje na każdym kursie oraz wybrać miejsce siedzące (jeżeli ta opcja jest dostępna na kursie).

Wybór ulg handlowych oraz promocji do każdego biletu autobusowego

4. Dostarczenie biletów

Jeżeli kupujesz bilet bez zakładania konta podaj adres e-mail, na który po opłaceniu zostanie wysłana wiadomość e-mail, w której znajdzie się link pod którym będzie można pobrać bilety, lub dodatkowo podaj numer telefonu, na który przyjdą bilety w formie SMS. Następnie postępuj w kolejnych krokach identycznie jak przy zakupie biletu w jedną stronę.

Forma dostarczenia biletów autobusowych