Zobacz atrakcyjne promocje PKS POLONUS, zniżki, rabaty, promocje

PKS Polonus oferuje pasażerom atrakcyjne promocje sezonowe, w których są do zdobycia bilety za 5, 10 czy 15 PLN. Tanie Powroty to hit lata dla podróżujących. Promocja umożliwia kupno biletu powrotnego o 30% taniej. Dodatkowo w tym sezonie dzieci do 13-tego roku życia podróżują za 50% ceny biletu normalnego.

Sprawdź aktualne promocje
Zobacz rozkłady jazdy PKS POLONUS

Zapraszamy pasażerów do zapoznania się z rozkładem jazdy PKS Polonus. Sprawdź dogodne połączenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Podróżuj z PKS Polonus nad morze, na mazury i w polskie góry. Poznaj kierunki wakacyjne i trasy do miejscowości turystycznych i uzdrowiskowych.

Sprawdź i pobierz
zobacz aktualności oraz konkursy przewoźnika PKS POLONUS

PKS Polonus dba o pasażera, dlatego uruchomiony został system aktualizowania informacji. Bądź na bieżąco z najnowszymi rozkładami jazdy, zmianami cenowymi, a także sprawdzaj informacje o nowych kursach. Tutaj znajdziesz także najnowsze konkursy PKS Polonus, w których do wygrania dla pasażerów są atrakcyjne nagrody.

Sprawdź!
Kup bilet do Lwowa na połączenie PKS POLONUS

Podróżujący z PKS Polonus do Lwowa mają możliwość zakupu biletu poprzez system online. Mogą także skorzystać z promocyjnych cen biletów w wysokości 60 zł od osoby dorosłej i 30 zł dziecko.

Sprawdź
partnerzy oraz współprace PKS POLONUS

PKS Polonus współpracuje z wieloma ośrodkami wypoczynkowymi, hotelami oraz punktami turystycznymi. Jako Partnerzy we współpracy stawiamy na jakość obsługi klientów. Nasi Partnerzy to ciekawe miejsca i treści.

Zobacz
zobacz punkty sprzedaży PKS POLONUS

W całej Polsce można znaleźć punkty sprzedaży biletów PKS Polonus. Rozbudowana sieć agentów PKS Polonus umożliwia prosty zakup biletu w większości miejscowości w kraju. Sprawdź mapę sieci sprzedaży i wyszukaj punkt najbliżej Ciebie.

Szukaj


GPS

Lokalizacja autokaru na trasie

Dla wygody podróżnych oraz osób oczekujących na przystankach, wszystkie pojazdy Polonus wyposażone są w moduł GPS. Moduł umożliwia sprawdzenie, w serwisie internetowym Polonus lub aplikacji mobilnej, aktualnej pozycji pojazdu na trasie.

Wi-fi

Darmowy internet Wi-Fi

Wszystkie autokary Polonus wyposażone są w nowoczesne urządzenia typu hotspot Wi-Fi pozwalające na korzystanie z darmowego Internetu podczas całej podróży.

230 V

Gniazda zasilania 230 V

Standardowym wyposażeniem wszystkich autokarów Polonus jest bezpłatny dostęp do gniazdek zasilania 230 V, dzięki czemu każdy pasażer ma możliwość skorzystania z darmowego zasilania urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w podróży.

GPS

Fotelik samochodowy

PKS Polonus zachęca do rodzinnych podróży na liniach dalekobieżnych. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci podróżujących na trasach Polonus, firma przygotowała możliwość zamówienia fotelika samochodowego lub podstawki samochodowej. Rodzice będą mogli czuć się w pełni bezpiecznie wysyłając dzieci w podróż Polonusem.

Wi-fi

Klimatyzacja

PKS Polonus wyposażył firmę w autokary, w których każdy dysponuje klimatyzacją i ogrzewaniem, co zwiększa komfort pasażerów podróżujących w sezonie letnim i zimowym na trasach dalekobieżnych. Podstawą dobrego samopoczucia podróżujących przy kilkugodzinnych przejazdach jest odpowiednia temperatura, a za tym nowoczesna flota pojazdów.

230 V

Pasy bezpieczeństwa

Dla bezpieczeństwa podróżujących każdy fotel w pojazdach Polonus posiada zainstalowany indywidualny pas bezpieczeństwa. Firma PKS Polonus dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego wszystkie autokary wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, foteliki samochodowe, a kierowcy odbywają szkolenia w zakresie ratownictwa drogowego.

Gazeta pokładowa

Magazyn pokładowy

W ramach oferty usług dodatkowych uatrakcyjniających czas podróży Polonus udostępnia swoim pasażerom magazyn pokładowy „Świat Podróże Kultura” prezentujący ciekawe artykuły o tematyce podróżniczej i kulturalnej opisujące ciekawe miejsca, wydarzenia oraz imprezy kulturalne z różnych krajów świata. Magazyn prezentuje też aktualne promocje i najnowszą ofertę Polonus.

Komfort podróży

Komfort podróży

Autokary obsługujące linie dalekobieżne Polonus wyposażone są w wygodne i rozkładane, a w większości pojazdów Polonus, dodatkowo rozsuwane fotele z indywidualnym oświetleniem. Układ siedzeń w pojazdach Polonus zapewnia większą przestrzeń na nogi i pomiędzy fotelami w porównaniu do większości przewoźników.

Wykfalifikowany Kierowca

Wykwalifikowany kierowca - ratownik drogowy

Osoby prowadzące pojazdy dalekobieżne Polonus to zawodowi kierowcy, podlegający ciągłej ocenie i rozwojowi zawodowemu w zakresie bezpieczeństwa drogowego oraz techniki i płynności jazdy, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Kierowcy Polonus przechodzą cyklicznie testy i szkolenia teoretyczne jak i praktyczne oraz podlegają okresowej weryfikacji ich kompetencji i umiejętności związanych z prowadzeniem pojazdów i obsługą pasażerów. Od 2015r. wszyscy kierowcy Polonus legitymują się certyfikowanym kursem Ratownika Drogowego przygotowującym do udzielania pierwszej pomocy w nagłych zdarzeniach i zachorowaniach.

Promocje, konkursy, tańsze bilety!

Polonus oferuje szereg możliwości zakupu biletów na atrakcyjnych warunkach.

5-10-15

W ramach promocji 5-10-15 cyklicznie udostępniane są w internetowych kanałach sprzedaży pule biletów promocyjnych w cenach po 5zł, 10zł i 15zł. Promocja dostępna jest dla wszystkich a aktualne kierunki i pule miejsc w promocyjnych cenach ogłaszane są na stronie www.pkspolonus.pl oraz na profilu społecznościowym www.facebook.com/Pks.polonus

Zobacz nasz rozkład jazdy i podróżuj z POLONUSEM.

Warszawa - Ostrołęka - Łomża zobacz rozkład
Warszawa - Łomża - Ruciane Nida zobacz rozkład
Warszawa - Przasnysz - Szczytno - Olsztyn zobacz rozkład
Warszawa - Raciąż - Żuromin - Ostróda zobacz rozkład
Warszawa - Szczytno - Biskupiec - Mrągowo zobacz rozkład
Warszawa - Pułtusk - Mrągowo - Kętrzyn zobacz rozkład
Warszawa - Łomża - Grajewo - Augustów - Suwałki zobacz rozkład
Warszawa - Wrocław - Jelenia Góra - Szklarska Poręba zobacz rozkład
Warszawa - Sandomierz - Sanok - Ustrzyki Dolne zobacz rozkład
Warszawa - Częstochowa - Opole - Kłodzko - Lądek Zdrój zobacz rozkład
Warszawa - Wrocław - Kłodzko - Duszniki Zdrój - Kudowa Zdrój zobacz rozkład
Warszawa - Kielce - Busko Zdrój - Piwniczna Zdrój - Muszyna - Krynica Zdrój zobacz rozkład
Warszawa - Radom - Kielce - Kraków - Chabówka - Nowy Targ - Zakopane zobacz rozkład
Warszawa - Sierpc - Rypin - Brodnica - Grudziądz zobacz rozkład
Warszawa - Pułtusk - Różan - Młynarze - Ostrołęka zobacz rozkład
Warszawa - Kozienice - Lipsko - Sandomierz - Trarnobrzeg zobacz rozkład
Warszawa - Gostynin - Włocławek - Inowrocław zobacz rozkład
Warszawa - Wyszków - Łomża - Ełk - Olecko - Gołdap zobacz rozkład
Warszawa - Stegna - Kąty Rybackie - Krynica Morska zobacz rozkład
Warszawa - Władysławowo - Karwia - Dębki - Łeba zobacz rozkład
Warszawa - Koszalin - Mielno zobacz rozkład
Warszawa - Koszalin - Mielno - Dąbki - Darłówko zobacz rozkład
Warszawa - Ruciane Nida - Mikołajki - Giżycko zobacz rozkład
Warszawa - Radom - Busko Zdrój - Nowy Sącz - Szczawnica NOWOŚĆ!!! zobacz rozkład
PKS Polonus to nowoczesna firma z 60-letnim doświadczeniem w przewozach pasażerskich tak na ogólnopolskim, jak i europejskim rynku komunikacyjnym.
Profesjonalizm pracy i wyszkolenie kierowców to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Poznaj historię firmy