Kijów - Poznań

Kliknij na połączenie aby zobaczyć szczegóły.

Godzina odjazdu Skąd Godzina przyjazdu Dokąd Przewoźnik
5:30 AM Kijów 3:20 AM Poznań TzOW MUSTANG TRANS
11:20 AM Kijów 3:30 AM Poznań TOV „MTK KAZNA TRANS”
11:20 AM Kijów 6:35 AM Poznań TOV „MTK KAZNA TRANS”
12:30 PM Kijów 8:30 AM Poznań TOB "AVTOEKSPRES"
1:00 PM Kijów 9:50 AM Poznań Kaczyński BUS
1:30 PM Kijów 11:50 AM Poznań Zventrans sp. z o. o.
1:30 PM Kijów 11:50 AM Poznań Pawłowski Igor Pietrowicz
1:40 PM Kijów 9:50 AM Poznań L.A.T. - LINES Sp. z o.o.
2:40 PM Kijów 11:00 AM Poznań Leon Poltrans Sp. Z O.O.
3:00 PM Kijów 12:30 PM Poznań FOP Bryntsov Sergey Vitaliyovycz
3:00 PM Kijów 10:05 AM Poznań PP “VASILKIVTRANSAVTO”
3:00 PM Kijów 10:05 AM Poznań PE AVTOTRANZYT
3:00 PM Kijów 12:30 PM Poznań PE AVTOTRANZYT
3:00 PM Kijów 10:05 AM Poznań PP “VASILKIVTRANSAVTO”
3:00 PM Kijów 9:20 AM Poznań PE AVTOTRANZYT
3:05 PM Kijów 11:10 AM Poznań VOLYN EKSPRES LTD
4:20 PM Kijów 1:30 PM Poznań COMFORT Express Polska sp. z o.o.
4:30 PM Kijów 12:00 PM Poznań Kaczyński BUS
4:30 PM Kijów 12:00 PM Poznań Kaczyński BUS
6:00 PM Kijów 12:15 PM Poznań FanLogic Sp. z o.o. Sp. k.

Zakup biletów online