Rozkład jazdy / Łódź / Łódź - Kijów

Łódź - Kijów

Kliknij na połączenie aby zobaczyć szczegóły.

Godzina odjazdu Skąd Godzina przyjazdu Dokąd Przewoźnik
09:14 Łódź 08:00 Kijów Leon Poltrans Sp. Z O.O.
11:40 Łódź 06:45 Kijów FOP Melnyk Oleksandr Mykołajewicz
13:40 Łódź 08:30 Kijów Euroklub
13:40 Łódź 09:30 Kijów TKL Polski Transport Osobowy Sp. z o.o.
15:50 Łódź 11:30 Kijów Openline Sp. z o.o.
15:55 Łódź 11:40 Kijów Ukrainian Travel Anna Kiedrowska
16:10 Łódź 17:30 Kijów YOKATO Sp. z o.o.
18:45 Łódź 12:45 Kijów PE AVTOTRANZYT
18:45 Łódź 12:55 Kijów Prywatne przedsiębiorstwo 'TVAD'
19:40 Łódź 16:05 Kijów TOV 'Kobra'
20:30 Łódź 15:20 Kijów TzOW "EWRO-STATUS"
20:30 Łódź 14:35 Kijów VOLODYMYRETSTRANSSERVIS

Zakup biletów online