Rozkład jazdy / Lublin / Lublin - Tarnopol

Lublin - Tarnopol

Kliknij na połączenie aby zobaczyć szczegóły.

Godzina odjazdu Skąd Godzina przyjazdu Dokąd Przewoźnik
01:00 Lublin 09:30 Tarnopol Ewe-Trans
01:00 Lublin 09:30 Tarnopol Ewe-Trans
13:05 Lublin 23:05 Tarnopol Krzysztof Kiełbasa
14:30 Lublin 23:25 Tarnopol ORION AWTO
14:30 Lublin 23:25 Tarnopol Openline Sp. z o.o.
14:30 Lublin 23:25 Tarnopol Openline Sp. z o.o.
15:55 Lublin 00:40 Tarnopol Kononczuk Wasyl Wasylowycz
15:55 Lublin 00:40 Tarnopol Kononczuk Wasyl Wasylowycz
17:30 Lublin 01:45 Tarnopol PKS Sokołów Podlaski
17:30 Lublin 01:45 Tarnopol PKS Sokołów Podlaski
18:00 Lublin 02:55 Tarnopol WEZUN Sp. z o. o.
18:00 Lublin 02:55 Tarnopol FOP Forys Sergii
21:15 Lublin 07:00 Tarnopol PKS Sokołów
21:15 Lublin 07:00 Tarnopol PKS Sokołów Podlaski
22:05 Lublin 06:55 Tarnopol Akkord-Plus Sp. z o.o
22:35 Lublin 07:55 Tarnopol Ideal Travel Maria Myrna Sp.J.
22:45 Lublin 07:30 Tarnopol Ideal Travel Maria Myrna Sp.J.

Zakup biletów online