Rozkład jazdy / Lublin / Lublin - Tarnopol

Lublin - Tarnopol

Kliknij na połączenie aby zobaczyć szczegóły.

Godzina odjazdu Skąd Godzina przyjazdu Dokąd Przewoźnik
00:20 Lublin 10:40 Tarnopol ANDRIY&LILIYA Sp. z o.o.
11:15 Lublin 19:35 Tarnopol BUS.EXPRESS PL. Sp. z o.o.
13:05 Lublin 23:05 Tarnopol Krzysztof Kiełbasa
14:05 Lublin 19:35 Tarnopol FOP Smilskyi M.M.
14:30 Lublin 23:25 Tarnopol Openline Sp. z o.o.
14:30 Lublin 23:25 Tarnopol ORION AWTO
14:30 Lublin 23:25 Tarnopol Openline Sp. z o.o.
15:55 Lublin 01:00 Tarnopol Kononczuk Wasyl Wasylowycz
15:55 Lublin 01:00 Tarnopol Kononczuk Wasyl Wasylowycz
17:30 Lublin 01:45 Tarnopol PKS Sokołów Podlaski
17:30 Lublin 01:45 Tarnopol PKS Sokołów Podlaski
18:00 Lublin 02:55 Tarnopol FOP Forys Sergii
18:45 Lublin 04:00 Tarnopol PP "TERNWOYAGE"/Trans Serwis Viktor Vozn
18:45 Lublin 04:00 Tarnopol Ideal Travel Maria Myrna Sp.J.
19:55 Lublin 05:35 Tarnopol ODRI-PL Sp. z o.o.
20:30 Lublin 07:00 Tarnopol PKS Sokołów Podlaski
20:30 Lublin 07:00 Tarnopol PKS Sokołów
22:05 Lublin 06:55 Tarnopol Akkord-Plus Sp. z o.o
22:35 Lublin 07:55 Tarnopol Ideal Travel Maria Myrna Sp.J.

Zakup biletów online