Rozkład jazdy / Lublin / Lublin - Tarnopol

Lublin - Tarnopol

Kliknij na połączenie aby zobaczyć szczegóły.

Godzina odjazdu Skąd Godzina przyjazdu Dokąd Przewoźnik
1:40 AM Lublin 10:00 AM Tarnopol LOGO-TRANS sp. z o.o.
5:30 AM Lublin 3:35 PM Tarnopol Lux-REISEN BIS sp. z o.o.
6:10 AM Lublin 2:30 PM Tarnopol Ewe-Trans
10:50 AM Lublin 7:45 PM Tarnopol FOP Mostyka Walentyn Kornylowycz
11:15 AM Lublin 7:35 PM Tarnopol FOP Smilskyi M.M.
11:15 AM Lublin 7:30 PM Tarnopol FOP Smilskyi M.M.
11:15 AM Lublin 7:30 PM Tarnopol BUS.EXPRESS PL. Sp. z o.o.
11:15 AM Lublin 7:35 PM Tarnopol BUS.EXPRESS PL. Sp. z o.o.
12:30 PM Lublin 9:45 PM Tarnopol FOP Mostyka Walentyn Kornylowycz
2:00 PM Lublin 1:00 AM Tarnopol FOP Skoroplas Witalij Wiktorowicz
2:10 PM Lublin 11:25 PM Tarnopol Openline Sp. z o.o.
2:10 PM Lublin 11:25 PM Tarnopol OrionBus
2:10 PM Lublin 11:25 PM Tarnopol Openline Sp. z o.o.
3:55 PM Lublin 1:00 AM Tarnopol Kononczuk Wasyl Wasylowycz
3:55 PM Lublin 1:00 AM Tarnopol Kononczuk Wasyl Wasylowycz
5:50 PM Lublin 1:45 AM Tarnopol K.V. Group sp. z o. o.
6:10 PM Lublin 3:15 AM Tarnopol FP Chersky Igor Kazimirowicz
6:10 PM Lublin 3:15 AM Tarnopol Wezun Sp. z o.o.
8:30 PM Lublin 7:00 AM Tarnopol PKS Sokołów Podlaski
8:30 PM Lublin 7:00 AM Tarnopol PKS Sokołów
8:45 PM Lublin 7:15 AM Tarnopol Openline Sp. z o.o.
9:20 PM Lublin 5:15 AM Tarnopol PP TVAD/P.H.U. Aga Travel
10:05 PM Lublin 6:55 AM Tarnopol Akkord-Plus Sp. z o.o
10:30 PM Lublin 8:20 AM Tarnopol PP "Ternwoyage"
11:00 PM Lublin 8:45 AM Tarnopol Leon Poltrans Sp. Z O.O.
11:10 PM Lublin 9:20 AM Tarnopol FOP OSTAPCHUK VICTOR
11:20 PM Lublin 9:15 AM Tarnopol KAK KANTOL Anatolii Kantor

Zakup biletów online