Poznań - Kijów

Kliknij na połączenie aby zobaczyć szczegóły.

Godzina odjazdu Skąd Godzina przyjazdu Dokąd Przewoźnik
7:00 AM Poznań 6:20 AM Kijów COMFORT Express Polska sp. z o.o.
7:00 AM Poznań 6:20 AM Kijów COMFORT Express Polska sp. z o.o.
9:00 AM Poznań 6:40 AM Kijów Kaczyński BUS
10:00 AM Poznań 9:20 AM Kijów FanLogic Sp. z o.o. Sp. k.
10:15 AM Poznań 6:40 AM Kijów Pawłowski Igor Pietrowicz
11:30 AM Poznań 8:00 AM Kijów PP “VASILKIVTRANSAVTO”
11:30 AM Poznań 8:00 AM Kijów PE AVTOTRANZYT
11:30 AM Poznań 8:20 AM Kijów PP “VASILKIVTRANSAVTO”
11:30 AM Poznań 8:20 AM Kijów PE AVTOTRANZYT
1:00 PM Poznań 10:45 AM Kijów L.A.T. - LINES Sp. z o.o.
1:30 PM Poznań 11:40 AM Kijów TOB "AVTOEKSPRES"
1:30 PM Poznań 11:30 AM Kijów TOB "AVTOEKSPRES"
2:35 PM Poznań 10:45 AM Kijów VOLYN EKSPRES LTD
2:35 PM Poznań 11:00 AM Kijów Leon Poltrans Sp. Z O.O.
3:50 PM Poznań 3:40 PM Kijów FOP Bryntsov Sergey Vitaliyovycz
3:50 PM Poznań 3:40 PM Kijów PE AVTOTRANZYT
4:50 PM Poznań 5:20 PM Kijów Zventrans sp. z o. o.
5:15 PM Poznań 12:30 PM Kijów TOV „MTK KAZNA TRANS”
5:15 PM Poznań 1:30 PM Kijów TOV „MTK KAZNA TRANS”
5:20 PM Poznań 2:35 PM Kijów Kaczyński BUS
5:20 PM Poznań 2:35 PM Kijów Kaczyński BUS
9:50 PM Poznań 8:00 PM Kijów TzOW MUSTANG TRANS

Zakup biletów online