Rozkład jazdy / Poznań / Poznań - Szczecin

Poznań - Szczecin

Kliknij na połączenie aby zobaczyć szczegóły.

Godzina odjazdu Skąd Godzina przyjazdu Dokąd Przewoźnik
3:30 AM Poznań 7:20 AM Szczecin TzOW MUSTANG TRANS
3:50 AM Poznań 8:12 AM Szczecin PKS Szczecin
4:00 AM Poznań 7:30 AM Szczecin FlixBus Polska sp. z o.o.
4:00 AM Poznań 7:30 AM Szczecin FlixBus Polska sp. z o.o.
5:55 AM Poznań 9:20 AM Szczecin TOV „MTK KAZNA TRANS”
6:00 AM Poznań 9:30 AM Szczecin Przykarpacki Ekspres
7:20 AM Poznań 12:00 PM Szczecin FOP FEDAK IWAN MICHAJŁOWICZ
9:10 AM Poznań 1:00 PM Szczecin Biuro Podróży "EUROTRANS"PKS/TUR-TRANS-R
9:20 AM Poznań 12:50 PM Szczecin PE AVTOTRANZYT
9:55 AM Poznań 1:40 PM Szczecin L.A.T. - LINES Sp. z o.o.
10:10 AM Poznań 2:00 PM Szczecin PP “VASILKIVTRANSAVTO”
10:10 AM Poznań 2:00 PM Szczecin PE AVTOTRANZYT
10:10 AM Poznań 2:00 PM Szczecin PP “VASILKIVTRANSAVTO”
11:10 AM Poznań 3:10 PM Szczecin VOLYN EKSPRES LTD
11:10 AM Poznań 3:00 PM Szczecin Leon Poltrans Sp. Z O.O.
11:20 AM Poznań 5:00 PM Szczecin LOGO-TRANS sp. z o.o.
12:00 PM Poznań 4:30 PM Szczecin Zventrans sp. z o. o.
12:20 PM Poznań 5:40 PM Szczecin PP "Ternwoyage"
5:10 PM Poznań 8:40 PM Szczecin FlixBus Polska sp. z o.o.

Zakup biletów online