Rozkład jazdy / Poznań / Szczecin - Poznań

Szczecin - Poznań

Kliknij na połączenie aby zobaczyć szczegóły.

Godzina odjazdu Skąd Godzina przyjazdu Dokąd Przewoźnik
7:30 AM Szczecin 11:15 AM Poznań PP “VASILKIVTRANSAVTO”
7:30 AM Szczecin 11:15 AM Poznań PE AVTOTRANZYT
7:30 AM Szczecin 11:05 AM Poznań PE AVTOTRANZYT
7:30 AM Szczecin 11:05 AM Poznań PP “VASILKIVTRANSAVTO”
8:00 AM Szczecin 1:30 PM Poznań PP "Ternwoyage"
8:45 AM Szczecin 12:50 PM Poznań Przykarpacki Ekspres
9:00 AM Szczecin 12:45 PM Poznań L.A.T. - LINES Sp. z o.o.
9:00 AM Szczecin 12:45 PM Poznań L.A.T. - LINES Sp. z o.o.
9:25 AM Szczecin 12:50 PM Poznań FlixBus Polska sp. z o.o.
10:00 AM Szczecin 2:10 PM Poznań FOP FEDAK IWAN MICHAJŁOWICZ
10:20 AM Szczecin 2:40 PM Poznań LOGO-TRANS sp. z o.o.
10:35 AM Szczecin 2:35 PM Poznań VOLYN EKSPRES LTD
10:35 AM Szczecin 2:25 PM Poznań Leon Poltrans Sp. Z O.O.
11:15 AM Szczecin 3:25 PM Poznań Biuro Podróży "EUROTRANS"PKS/TUR-TRANS-R
12:15 PM Szczecin 4:40 PM Poznań Zventrans sp. z o. o.
1:00 PM Szczecin 5:15 PM Poznań TOV „MTK KAZNA TRANS”
5:45 PM Szczecin 9:35 PM Poznań TzOW MUSTANG TRANS
10:10 PM Szczecin 1:35 AM Poznań FlixBus Polska sp. z o.o.
10:10 PM Szczecin 1:35 AM Poznań FlixBus Polska sp. z o.o.

Zakup biletów online